دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

۱۱۱ تن اقلام تنظیم بازار در قرچک توزیع شد

انتشار: سه شنبه, ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۲۱:۲۷:۵۴ |
کد خبر: 50301 |
بازدید: 6 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت قرچک از توزیع یکصد و ۱۱ تن اقلام تنظیم بازار ویژه ایام ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – اسماعیل اردستانی روز سه شنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار قرچک که در محل فرمانداری این شهرستان تشکیل شد اظهار داشت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تا کنون و با هدف کنترل بازار مصرف، ۸۵ تن شکر به صورت فله ای و بسته بندی وارد شهرستان شده و در واحدهای صنفی در حال توزیع است.

وی افزود: این میزان شکر به منظور تأمین نیاز خانواده ها و نیز واحدهای قنادی توزیع می گردد.

وی اظهار داشت: علاوه بر این، به منظور کمک به فعالیت رستوران های سطح شهرستان، ۶ تن گوشت با نرخ مصوب بین این واحدها توزیع شده است.

اردستانی گفت : به منظور تنظیم بازار مصرف و کمک به اقشار مختلف جامعه، ۱۳۰ تن برنج طرح تنظیم بازار به شهرستان قرچک اختصاص یافته که تا کنون ۲۰ تن آن جذب و توزیع آن آغاز شده است.

وی تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون و با هدف کنترل بازار مرغ، بیش از ۲۶۰ تن مرغ گرم در مناطق مختلف شهری و روستایی قرچک توزیع شده است و هم اکنون بازار در تأمین مرغ مورد نیاز مردم در آرامش کامل به سر می برد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت قرچک با اشاره به آغاز طرح تشدید نظارت بر بازار مصرف ویژه ماه مبارک رمضان گفت : این طرح از ابتدای ماه رمضان در دو شیفت کاری صبح و عصر با همکاری بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف شهرستان اجرا شده است و در قالب این طرح بر نحوه فعالیت واحدهای صنفی در تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در این ایام نظارت جدی می شود.

اردستانی از مردم خواست تا در صورت مشاهده هر گونه تخلف اعم از کم فروشی، گران فروشی و با عدم رعایت مسائل بهداشتی، مراتب را با استفاده از شماره ۱۲۴ به اطلاع بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت برسانند.

قرچک با ۲۷۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *