دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

تفاهم نامه همکاری اداره ورزش ری و دانشگاه یادگار امضا شد

انتشار: یکشنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۲۰:۳۴:۴۰ |
کد خبر: 50240 |
بازدید: 8 views |
بدون دیدگاه


ری – ابتکارآنلاین: سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ری گفت: تفاهم نامه همکاری بین اداره ورزش این شهرستان با دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) جهت استفاده از طرفیت های علمی امضا شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین –  مهدی صداقت اظهار داشت: اداره ورزش و جوانان در حوزه ورزش دانشگاهی در راستای فعالیت های ورزشی، پژوهش های ارزشمندی داشته و به ورزش دانشگاهی کمک های شایانی کرده است.

وی افزود: فعالیت های ورزشی موقعی نتیجه بخش خواهد بود که به صورت علمی برنامه ریزی و اجرا شوند و ارتباط تنگاتنگ با مراکز آموزشی و دانشگاه ها جزو اولویت های ورزش کشور محسوب می شود.

سرپرست اداره ورزش ری بیان کرد: امضای این تفاهمنامه گام های مثبتی در اعتلای حوزه ورزش و جوانان جنوب پایتخت خواهد داشت.

به گزارش ایرنا، این تفاهم نامه با امضای قاضی مغربی رئیس دانشگاه واحد یادگارامام خمینی(ره) شهرری و مهدی صداقت، سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ری امضا شد.

دانشگاه آزاد یادگار امام(ره) دارای ۲۸ هزار دانشجو در ۱۸۳ گرایش در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در هفت دانشکده مصوب است.

شهرستان ری دارای ۶۰ هیات ورزشی است این شهرستان به تنهایی پنج مدال از ۱۵ مدال المپیک را کسب کرده است، به همین دلیل این شهرستان را شهر طلایی کشور در المپیک می نامند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *