دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

ایجاد اشتغال و ساخت مسکن برای بانوان بی سرپرست شهرستان پاکدشت

انتشار: یکشنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۲۰:۳۴:۰۲ |
کد خبر: 50238 |
بازدید: 8 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت – ابتکارآنلاین: جلسه اجرای برنامه های حمایت از بانوان سرپرست خانوار در شهرستان پاکدشت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین –  جلسه هماهنگی و پیگیری ساخت مسکن و ایجاد اشتغال برای بانوان بی سرپرست و بد سرپرست شهرستان به ریاست هادی تمهیدی فرماندار پاکدشت و با حضور محمد مهدی  قمی معاون امور عمرانی فرمانداری ،رضا خانی بخشدار مرکزی ، مهدی علیدادی بخشدار شریف آباد ، مجتبی عبدالهی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و سرکار خانم بختیاری مسئول امور بانوان فرمانداری در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

فرماندار پاکدشت در این جلسه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مهمانی خدا گفت : امروز باید بیش از گذشته به  نقش زنان در خانواده و اجتماع، در کنار هم نگاه کرد تا زنان بتوانند علاوه بر تربیت فرزندان و حفظ کانون گرم خانواده، در توسعه و شکوفایی کشور نیز سهیم باشند.

تمهیدی ، همچنین با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیت های موجود در بخش های دولتی و خصوصی برای رشد و ارتقاء همه جانبه زنان، گفت: ظرفیت های بسیار خوبی در شهرستان پاکدشت وجود دارد که در صورت هماهنگی میان بخش های مختلف ، امکان بهره مندی قشر وسیعی از بانوان جامعه از این خدمات وجود دارد.

وی افزود امروز همه وظیفه داریم مسئولانه به موضوعات  نگاه  کنیم و علاوه بر استفاده از ظرفیت ها و امکانات موجود، زمینه را برای رونق تولید و اشتغال بانوان بی سرپرست و بد سرپرست فراهم نماییم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *