دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

اتمام فاز اول پارک«اقوام»با اعتبار ۶۰۰ میلیون تومانی در قرچک

انتشار: شنبه, ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۱۰:۴۷:۱۰ |
کد خبر: 50212 |
بازدید: 8 views |
بدون دیدگاه


قرچک- ابتکارآنلاین: شهردار قرچک: شهردار قرچک از اتمام فاز اول پارک اقوام شهر قرچک با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محسن خرمی شریف بعد از ظهر شنبه در حاشیه بازدید از پروژه‌های شهرداری قرچک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این پارک یکی از وعده‌هایی بود که در روزهای اول کاری داده بودم که هم‌اکنون فاز اول آن آماده است و به زودی وارد فاز دوم خواهد شد.

 

وی افزود: احداث پارکی با این عنوان با توجه به نام‌گذاری قرچک به نام ایران کوچک ضروری به نظر رسید و در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت که هم‌اکنون پارک اقوام به مساحت ۱۵ هزار مترمربع در حال انجام است.

 

این مدیر شهری بیان داشت: هم‌اکنون در شهرستان قرچک قومیت‌های مختلفی همچون آذری‌ها، لرها، کردها، گیلانی و مازندرانی، خراسانی‌ها و … سکونت دارند و آثار صنایع‌دستی و نمادهای هر استان برای همگرایی و همدلی بیشتر در این پارک جاگذاری می‌شود.

 

خرمی شریف تصریح کرد: فاز اول پارک اقوام قرچک با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان اجرایی شد و امیدواریم با اجرای فاز دوم هر چه زودتر به بهره‌برداری برسد.

 

شهردار قرچک گفت: فاز اول این پروژه شامل اجرای کف‌پوش، جدول‌گذاری، زیرسازی، آب‌نما، استخر آب، پیست دوچرخه سواری و … است.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: خدمت‌رسانی به شهروندان عزیز قرچک در اولویت کاری مجموعه شهرداری قرچک قرار دارد و هر چه در توان داشته باشیم برای رفاه حال شهروندان به کار خواهیم بست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *