دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

اقدام دولت در برابر آمریکا خواست مردم ایران است

انتشار: شنبه, ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۱۰:۴۷:۰۹ |
کد خبر: 50211 |
بازدید: 5 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت – ابتکارآنلاین: نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام جدید دولت در برابر زیاده خواهی های آمریکا خواست تمامی مردم ایران است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محمد قمی گفت : این که ما همواره بنا بر دستور خداوند در قرآن کریم، از مشرکین و افرادی که معاند با اسلام هستند، برائت می جوئیم ، جزو دستورات دینی ماست و مردم ایران هیچ گاه در این امر کوتاهی نکرده اند.

وی اظهار داشت: امروز که آمریکای جنایتکار و اذناب آن با تمام قدرت به جنگ با اسلام برخاسته و کمر به نابودی ارزش های اسلامی بسته اند، همه مسلمانان وظیفه دارند تا غیرت دینی خود را نشان داده و در برابر ترفندهای جدید آمریکا مقابله کنند.

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با تقدیر از اقدام دولت و شورای عالی امنیت ملی در مقابله با توطئه آمریکا گفت: مردم همواره از مسئولان و دولت می خواهند که در برابر آمریکا، عکس العملی قوی از خود نشان دهند و اقدام جدید دولت در اصل خواست تمامی مردم در برابر زیاده خواهی های استکبار جهانی است.

وی تصریح کرد: حضور مردم ایران اسلامی در راهپیمایی ضد آمریکایی امروز این پیام را به جهانیان مخابره کرد که مردم ایران برای دفاع از اسلام، قرآن و ولایت فقیه حاضرند همچون دوران هشت سال دفاع مقدس بار دیگر از جان خود گذشته و عزت و اقتدار اسلام را بار دیگر به اثبات برسانند.

قمی گفت: حضور در مردم در راهپیمایی و سر دادن شعار مرگ بر آمریکا کمترین اقدامی است که در برابر زیاده خواهی استکبار صورت گرفته است، آمریکا دشمن بشریت، آزادی و استقلال ملت های آزده است، مردم با راهپیمایی امروز اقدام دولت علیه آمریکا را تأئید کردند و اعلام داشتند که مردم نیز در سایه وحدت و همدلی، زمینه تحقق وعده خداوند در پیروزی متقین را فراهم می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *