دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

مقاومت، تنها را غلبه بر دشمن

انتشار: جمعه, ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۲۰:۱۹:۳۱ |
کد خبر: 50185 |
بازدید: 7 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت – ابتکارآنلاین: تنها راه غلبه بر دشمن و شیاطین مقاومت است و در بین همه ملت های دنیا، ملت ایران با تمام وجود این را لمس کرده که پیروزی از همین راه حاصل می شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – خطیب جمعه پاکدشت در خطبه های نماز جمعه این شهرستان گفت: هم در دوران پیروزی انقلاب و غلبه بر شاه و هم در دوران ۸ سال جنگ تحمیلی ملت ایران با مقاومت دشمن را وادار به شکست و عقب نشینی کرد.

 

حجت الاسلام حسن لزومی افزود: خداوند برکت را در خون شهید و مقاومت قرار می دهد و ملت های دنیا امروز ملت ایران را الگو قرار می دهند و نمونه آن را در غزه و سوریه می بینیم.

 

وی گفت: اسلام اگر چه دین رافت و مهربانی است ولی همین دین نسبت به دشمن دین جبار و دین مقابله به مثل است.

 

وی افزود: رئیس جمهور آمریکا یک سال پیش بود که خروج خود را از یک تعهد بین المللی به نام برجام اعلام کرد و جمهوری اسلامی بعد از یک سال مقابله به مثل کرد.

 

خطیب جمعه پاکدشت گفت: اگرچه جمهوری اسلامی دیر مقابله به مثل کرد و همان موقع که آن فرعون (ترامپ) از برجام خارج شد، همزمان باید دولت جمهوری اسلامی خارج می شد اما در عین حال این اقدام شورای امنیت ملی جای تشکر دارد.

 

لزومی افزود: این تصمیم دولت مردان جمهوری اسلامی مبنی بر لغو تعهدات برجامی با پشتوانه قدرت نیروهای مسلح با اقتدار و این ملت مقاوم صورت می گیرد و دولت بداند که مردم با آنها هستند و وقتی موضع انقلابی بگیرند ملت از آنها حمایت می کنند.

 

وی در پایان گفت: دشمنان ملت ایران چه این شیاطین کوچک منطقه و چه اربابانشان، جرات اینکه بخواهند کمترین حرکت نظامی علیه جمهوری اسلامی انجام دهند را ندارند.

 

در شهرستان پاکدشت مردم روزه دار و نمازگزاران جمعه در شهرهای پاکدشت و شریف آباد، همچون سراسر کشور بعد از اقامه نماز جمعه با برپایی راهپیمایی حمایت خود را از مواضع اخیر دولت و شورای امنیت ملی اعلام کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *