دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

به جای مهاجران افغان مدیران بی لیاقت را اخراج کنید

انتشار: جمعه, ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۲۰:۱۹:۰۴ |
کد خبر: 50183 |
بازدید: 7 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: امام جمعه شهرستان پیشوا با اشاره به اظهارات یک مسئول که در صورت افزایش فشارها مهاجران افغانستانی را از کشور خارج می کنیم افزود: این سخنی منافع ملی را به خطر می اندازد؛ به جای مهاجران افغانستانی مدیران بی لیاقت و دو تابعیتی را از کشور اخراج کنند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام روح الله باقری در خطبه های نماز جمعه این هفته پیشوا اظهار داشت: امروز ایران اسلامی در جنگی تمام عیار با استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا قرار دارد، جنگ فرمانده می خواهد و مسئولان باید نسبت به مردم فرمان پذیرتر باشند.

وی ادامه داد: نگرانی اصلی امروز کشور، از مدیری است که کار جهادی نمی کند و گوش به فرمان فرمانده نیست.

باقری با تأکید بر این که امروز ایران اسلامی بیش از هر زمان دیگر به وحدت و همدلی نیاز دارد اظهار داشت: نباید در این شرایط سخت، صداهای مختلف شنیده شود و همه با هم یکصدا باشند.

امام جمعه پیشوا تصریح کرد: کشور در سال‌های گذشته از ذخایر ارزی خوبی برخوردار شده است که با مدیریت مناسب آن می توانیم این برهه سخت را پشت سر بگذاریم.

وی گفت : امروز همه وظیفه دارند تا تهدیدات دشمن را به فرصتی برای بالندگی کشور تبدیل کنند، کشور در همین شرایط سخت غنی‌سازی ۲۰ درصد را انجام داد و به مدارج عالی علمی دست یافت پس این بار نیز می توان سربلند از این آزمون بیرون آید.

امام جمعه پیشوا با اشاره به این که نباید به اروپائیان و قول های آن ها دل بست اظهار داشت: بدعهدی اروپائیان باعث شد تا شورای عالی امنیت ملی کشور، بیانیه ای صادر کند ولی این امر یک سال دیر انجام شد، نباید در مواجهه با آمریکا و اروپا فرصت سوزی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *