دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

ملت ایران در مقابل بدعهدی‌های برجام کوتاه نمی‌آید

انتشار: جمعه, ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۲۰:۱۸:۳۴ |
کد خبر: 50181 |
بازدید: 5 views |
بدون دیدگاه


ری – ابتکارآنلاین: امام جمعه شهرری با بیان اینکه ملت ایران در مقابل بدعهدی‌های طرف های برجام کوتاه نمی‌آید گفت: مقابله به مثل ملت ایران در برابر آمریکا و اسرائیل یک حرکت قرآنی و اسلامی است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام سید علی شاهچراغی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرری در حرم عبدالعظیم(ع) اظهار داشت: طبق دستورات دینی و قرآنی هرگز نباید در برابر دشمنان کوتاه آمد و باید پاسخ خیانت و بدعهدی آنها داده شود.

وی با اشاره به اینکه ملت ایران در برابر هر توطئه و حیله ای از سوی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستادگی می کنند، تصریح کرد: مقام معظم رهبری بارها فرمودند که آمریکا و اروپا قابل اعتماد نیستند و آنها این موضوع را در عمل به اثبات رساندند.

امام جمعه شهرری یادآور شد: باید پاسخ جمهوری اسلامی به بدعهدی‌های طرفین برجام کوبنده و در شان آمریکا و اروپا باشد تا بدانند ملت ایران اقتدار و عزت خود را در هر شرایطی حفظ می کنند.

وی افزود: ترامپ جز منطق زور چیزی را نمی فهمد و باید با او برخورد قاطعانه و کوبنده‌ای صورت گیرد.

حجت الاسلام شاهچراغی با اشاره به اینکه خیانت اروپا و آمریکا در قضیه برجام قابل بخشش نیست، گفت: مسئولان باید مقاومت و ایستادگی کنند و از مواضع ملت ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی کوتاه نیایند.

وی با بیان اینکه ملت ایران عزت و اقتدار خود را بر تمامی خواسته هایشان مقدم می دانند، ادامه داد: ملت ایران در قضیه برجام، پشتیبان و حامی دولت و مسئولان هستند و هرگز خود را در برابر دشمنان تسلیم نمی کنند.

وی اضافه کرد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس و چهل سالگی انقلاب اسلامی بارها توطئه کردند اما با صبر و اقتدار ملت ایران آنها هر بار با شکست مفتضحانه ای مواجه شدند.

به گزارش ایرنا، نمازگزاران شهرری پس از اتمام نماز و قرائت قطعنامه با راهپیمایی و سردادن شعارهای ‘مرگ بر آمریکا’، ‘مرگ بر اسرائیل’ و ‘مرگ بر منافقین کوردل’ از قطعنامه شورای عالی امنیت ملی در راستای احقاق حقوق ملت ایران و ضرورت توقف تعهدات برجامی حمایت و انزجار خود را از دشمنان ملت ایران اعلام کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *