دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

پلیس نماد خالصانه درخدمت مردم بودن، است

انتشار: پنج شنبه, ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۱۶:۰۵:۰۹ |
کد خبر: 50154 |
بازدید: 9 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه خدمات شایسته پلیس امروز بر کسی پوشیده نیست، گفت: پلیس نمادخالصانه درخدمت مردم بودن، است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – “سیدحسین نقوی حسینی ” نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در دیدار با سردار “عبدالرضا ناظری” فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه امروز نیروی انتظامی یک پلیس مردمی است، گفت: برقراری امنیت برای مردم ادامه راه انبیا است و آنان که در راه برقراری امنیت گام برمی دارند و به فرموده مقام معظم رهبری همانا مجاهدان فی سبیل الله هستند.

 

وی در ادامه با تقدیر از تلاش شبانه روزی و بی منت کارکنان انتظامی شرق استان تهران، اظهار داشت: پلیس امروز یک پلیس مردمی و پاسخگو است و نیروی انتظامی با پاسخگویی مناسبی به حوزه نیازمندی های مردم، توانسته موجبات رضایت مندی مردم را فراهم کند.

 

نقوی حسینی با بیان اینکه با رویکرد جامعه محوری پلیس، شاهد افزایش سطح تعاملات هدفمند با نیروی انتظامی در حوزه های مختلف هستیم، گفت: ناجا از جمله سازمان هایی است که بیشترین تعاملات روزمره با مردم را دارد و از این رو تلاش می کند با مشارکت اقشار مختلف نسبت به ارتقاء امنیت جامعه اقدام کند.

 

عضو ارشد کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تقویت رویکرد جامعه محوری پلیس با هدف افزایش جلب مشارکت های مردمی در تامین امنیت، تصریح کرد: پلیس امروز ایران اسلامی پلیس اجتماعی و مردم محور است.

 

وی با اشاره به اینکه پلیس، امروز در بطن مردم و در خدمت آنان است، افزود: مردم سرمایه های اجتماعی پلیس هستند و نقش بسیار مهمی در تامین امنیت جامعه برعهده دارند.

 

نقوی حسینی با اشاره به اینکه خدمات شایسته پلیس امروز بر کسی پوشیده نیست، گفت: پلیس نماد نظام است و درخدمت به مردم خالصانه تلاش می کند.

 

در ادامه سردار “عبدالرضا ناظری” فرمانده انتظامی شرق استان تهران نیز، ایجاد آرامش و امنیت را هدف مهم پلیس در چارچوب نیاز ها ، مطالبات و خواسته های شهروندان دانست و گفت: پلیس بر این باور است که شهروندان برخوردار از احساس امنیت ،آسانتر و بهتر در راه رشد، توسعه و پویایی گام بر می دارند.

 

این مقام ارشد انتظامی در خاتمه تاکید کرد: پلیس خود را خادم ملت بزرگ ایران می داند ودر خدمت به آنان از هیچ کوششی دریغ نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *