دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

رفع موانع تولید اصلی ترین راهبرد فرمانداری ری در سال ۹۸ است

انتشار: پنج شنبه, ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۱۶:۰۴:۲۰ |
کد خبر: 50151 |
بازدید: 8 views |
بدون دیدگاه


ری – ابتکارآنلاین: فرماندارویژه شهرستان ری با اشاره به اینکه بیشترین واحدهای تولیدی کوچک، متوسط و بزرگ استان تهران در این شهرستان قرار گرفته است، گفت: رفع موانع تولید و رونق اقتصادی اصلی ترین راهبرد فرمانداری ری در سال جاری است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – هدایت الله جمالی پور اظهار داشت: فرمانداری ری با ایجاد کارگروه های مختلف در حوزه اقتصاد و حمایت از تولید کنندگان در جهت رفع مشکلات کارآفرینان شهرک ها و لکه های صنعتی این شهرستان گام بر می دارد.

وی با بیان اینکه شهرستان ری رتبه اول در بخش تولیدات صنعتی، صنایع تبدیلی و کشاورزی استان تهران را دارد، تاکید کرد: دستگاه های دولتی این شهرستان پیرو شعار سال باید در جهت رفع مشکلات تولید کنندگان گام بردارند.

جمالی پور در ادامه به تحریم های ظالمانه و هدف قرار دادن اقتصاد کشور توسط دشمنان نظام اسلامی اشاره کرد و افزود: اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی گام بلندی درجهت ناکامی دشمن برای رسیدن به اهداف خود درجهت ضربه زدن به اقتصاد کشور می شود.

وی اضافه کرد: می توان با بسیج امکانات در جهت رفع دغدغه های تولید کنندگان از جمله تامین سرمایه در گردش، فرصت های مناسبی را برای صنعتگران کشور فراهم کنیم و بخشی از مشکلات جامعه امروز را بکاهیم.

به گزارش ایرنا، شهرستان ری با برخورداری از ۵۶ اتحادیه توزیعی، تولیدی و خدماتی و ۱۰ هزار واحد صنعتی و صنفی از جمله شهرک صنعتی شمس آباد، کارخانه سیمان و کارگاههای تولیدی و خدماتی اعم از سنگ بری، شیشه و سفال، آجرپزی، کارگاه قالیبافی و قالیشویی، کشتارگاه دام و طیور به عنوان قطب کار و تولید در پهنه جنوب تهران مطرح است.

شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در جنوب تهران واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *