دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

نیاز امروز کشور اتحاد و دوری از تفرقه است

انتشار: چهارشنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۱۸:۴۴:۵۲ |
کد خبر: 50144 |
بازدید: 7 views |
بدون دیدگاه


زنجان – ابتکارآنلاین: استاندار زنجان گفت: در شرایط کنونی هرچند مشکلات عدیده از جمله مشکل معیشت در کشور داریم اما در مقابل دشمنان باید اتحاد و وحدت داشته باشیم و از تفرقه ها به دور باشیم.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – فتح الله حقیقی، روز چهارشنبه در جمع مسئولان و گروه های جهادی بسیج سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه آمریکا در طول ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی، دست به توطئه های مختلف علیه ایران زده است افزود: آمریکا به صورت آشکار در امور داخلی کشورها دخالت کرده و سیاست های انقباظی خود را اعلام می کند.

وی اظهار داشت: امروز خباثت و دشمنی آمریکا با روش های نوین با ایران به اوج رسیده است و باید مقاومت خود را تقویت و ثبات کنیم.

حقیقی افزود: پس از تروریست خواندن سپاه پاسداران از سوی ترامپ، مردم ایران علاقه مندی خود به سپاه را با حمایت های خود نشان دادند که این قوت بزرگی محسوب می شود.

حقیقی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع اشتغال در استان زنجان اشاره کرد و افزود: اشتغال اعم از خرد و بزرگ را باید مهم دانست و در راستای این امر مهم، تلاش بیشتری کرد.

استاندار زنجان با بیان اینکه مردم علاقه مندانه، عاشقانه و بدون چشمدات در کنار بسیج سازندگی قرار گرفته اند، گفت: بسیج با روحیه ایثارگری و عرقی که دارد به حتم توان بالای خود را در راستای ارایه خدمات بهتر به کار خواهد گرفت.

حقیقی افزود: در زمان حاضر شرایط به گونه ای است که به چنین روحیه هایی نیاز داریم و امید می رود بسیح سازندگی در کنار سایر دستگاه های متولی در عرصه های عمرانی و اقتصادی قرار گیرد.

وی تشکیل بسیج را یک واقعه و رویداد مهم خواند و اظهار داشت: امروز شاهدیم که بسیج و سپاه همراه هم و با کمک مردم به ویژه جوانان پرشور و بانشاط، کارهای خیلی خوب و ارزشمندی را در روستاها به منظور رفع محرومیت زدایی و توسعه، انجام داده اند.

حقیقی تصریح کرد: نقش بسیج سازندگی و سپاه در مهار مشکلات ناشی از بارندگی ها و سیل های اخیر، انکارناپذیر است و آنان تمام توان و تلاش خود را به کار گرفتند تا میزان خسارت ها و تلفات به حداقل برسد.

وی افزود: در اینکه بسیج سازندگی اقدامات مثبت و ارزشمند انجام می دهد شکی نیست و این نیروی مردمی با برنامه و هدف کار می کند و تاکنون نیز آثار و برکات خوبی داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *