دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

تشکیل حزب مستقلین عمل گرا پیگیری می شود

انتشار: چهارشنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۱۸:۴۳:۳۸ |
کد خبر: 50142 |
بازدید: 7 views |
بدون دیدگاه


کرمان – ابتکارآنلاین: عضو فراکسیون مستقلین و نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: با دعوت از نمایندگان کنونی و ادوار مجلس به دنبال تاسیس حزبی هستیم که هم اصلاح طلبان و هم اصولگرایان را در خود جای می‌دهد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – شهباز حسن پور بیگلری افزود: با توجه به نارضایتی‌هایی که امروز مردم از برخی چهره‌های تندروی سیاسی در طیف‌های موجود دارند و بر اساس تجربه ۴۰ ساله کاری خود تصمیم گرفتم با مشورت جمعی از بزرگان حزبی را با عنوان «مستقلین عمل‌گرا» تاسیس کنم.

وی با بیان اینکه این حزب شامل همه کسانی خواهد بود که در چارچوب نظام مقدس جمهوری اسلامی فعالیت می‌کنند و منعی برای حضور هیچ کس وجود ندارد بیان کرد: از نمایندگان ادوار و کنونی مجلس و همچنین فعالان سیاسی برای حضور در این حزب دعوت شده است.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: درخواست اولیه تأسیس حزب تقدیم وزارت کشور شده و فعالیت رسمی حزب پس از تأسیس رسمی آن و برگزاری انتخابات داخلی و تعیین ارکان و تدوین اساسنامه آغاز خواهد شد.

حسن پور تصریح کرد: ما بنا داریم در انتخابات مجلس آینده نیز فهرست فراجناحی از افراد شایسته، توانمند و صاحب فکر و اندیشه در راستای منویات رهبری و خدمت بی منت به مردم و بدون سهم خواهی از جریان خاصی را داشته باشیم.

وی اضافه کرد: برخی شناسنامه و عملکردشان اصلاح طلبی یا اصولگرایی است اما من فکر می‌کنم افراد زیادی هستند که از افراط خسته شده اند.

حسن پور ادامه داد: می‌خواهیم از همه افراد شایسته در چارچوب نظام استفاده کنیم و در این راستا اصلاح طلبان و اصولگرایان هم می‌توانند به عضویت این حزب درآیند چرا که ما به دنبال اداره بهتر کشور و ارایه ایده‌های جدید در این زمینه هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *