دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

«باران شیخی» از چنگال ربایندگان آزاد شد

انتشار: سه شنبه, ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۲۰:۲۳:۵۳ |
کد خبر: 50113 |
بازدید: 9 views |
بدون دیدگاه


اراک – ابتکارآنلاین: دادستان عمومی و انقلاب اراک گفت: «باران شیخی» دختر هشت ساله ای که چندی پیش در مهاجران شازند از سوی افراد ناشناس ربوده شده بود، از چنگال ربایندگان آزاد شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – عباس قاسمی افزود: دادستان عمومی و انقلاب زاهدان صبح امروز خبر دستگیری تمامی متهمان این پرونده و آزادی «باران شیخی» را اعلام کرد.

وی ادامه داد: با هماهنگی و تلاش های شبانه روزی نیروهای انتظامی، قضایی و امنیتی استان های مرکزی و سیستان و بلوچستان این دختر بچه از چنگال ربایندگان آزاد شد و هم اکنون در صحت و سلامت به سر می برد.

قاسمی ادامه داد: هم اکنون «باران شیخی» در شهر چابهار به سر می برد اما به زودی و بعد از گذراندن مراحل قانونی به آغوش خانواده باز می گردد.

دادستان عمومی و انقلاب اراک بیان کرد: یک گروه قضایی به نیابت از دادستانی اراک امروز به چابهار اعزام و باران را به اراک بازمی گردانند.

«باران شیخی» دانش آموز هشت ساله روز شنبه ۲۴ فروردین ماه جاری بعد از خروج خانه در شهر مهاجران شازند از توابع استان مرکزی در راه مدرسه مفقود شد و بررسی این حادثه در دستور کار پلیس، مقامات امنیتی و قضایی قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *