دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

جسد یک زن در شهر پردیس کشف شد

انتشار: سه شنبه, ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۲۰:۱۹:۴۳ |
کد خبر: 50091 |
بازدید: 9 views |
بدون دیدگاه


پردیس – ابتکارآنلاین: فرمانده انتظامی شهرستان پردیس گفت: جسد یک زن ۳۳ ساله در میدان اصلی شهر پردیس کشف شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سرهنگ غلامرضا حسنوند روز سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این جسد، دیروز در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت های ۱۱۰ توسط ماموران آگاهی شهرستان پردیس کشف شد.

وی افزود: ساکنان محل با توجه به بوی تعفن پخش شده از جسد به طرف محل گودبرداری شده در کنار مسجد جامع شهر پردیس می روند و پس از مشاهده جسد با ما تماس گرفتند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پردیس گفت: خانواده این زن طی ۱۰ روز گذشته مفقود شدن او را به نیروی انتظامی شهرستان اطلاع داده بودند.

حسنوند اظهار داشت: با بررسی های به عمل آمده اولیه و مطابقت لباس و مشخصات جسد مشخص شد مفقودی گزارش شده جسد همین زن است.

وی افزود: خانواده این زن ۱۰ روز قبل گزارش مفقودی را به ما اعلام کردند در حالیکه با توجه به شواهد موجود زمان خروج از منزل با کمی تاخیر به ما اعلام شده است.

فرمانده نیروی انتظامی عنوان کرد: بر اساس اظهارات خانواده، زن با مشکل اعتیاد چند بار در کمپ های ترک اعتیاد بستری شده بود و در زندگی خود شکست های پی در پی زیادی را تجربه کرده بود.

حسنوند در ادامه اظهار داشت: کارآگاهان با توجه به سرنخ ها و ردیابی تماس های تلفنی زن به یک شماره تماس مظنون شدند که نگهبان ساختمانی در آن محدوده بود.

وی با اشاره به اظهارات نگهبان ساختمان گفت: این خانم طی چند روز گذشته نزد آنها بوده و صبح روز حادثه با مشاهده دست و پای سرد زن دستپاچه شده و جسد او را درگونی انداخته و در محل یاد شده رها می کنند.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: نگهبان از ترس گرفتار شدن و عدم آگاهی به قانون و اقداماتی که باید انجام بدهد، جسد را به حال خود رها کرده و هر روز برای اطلاع از وضعیت جنازه هر روز به محل رها سازی سر می زده است.

حسنوند افزود: پس از اعتراف متهم، پرونده تشکیل و برای اقدامات بعدی روانه دادسرا شد.

وی افزود: به شهروندان توصیه می‌کنیم در مواجهه با چنین مواردی قبل از هر اقدامی با شماره ۱۱۰ و یا ۱۱۵ تماس بگیرند.

شهرستان پردیس با ۲۵۰ هزار نفر جمعیت در شرق پایتخت قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *