دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

کاروان «نشاط معنویت» در ری به حرکت در می آید

انتشار: سه شنبه, ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۲۰:۱۸:۴۰ |
کد خبر: 50089 |
بازدید: 9 views |
بدون دیدگاه


ری- ابتکارآنلاین: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری گفت: کاروان «نشاط معنویت» هم زمان با ماه مبارک رمضان در ری به حرکت در می آید.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام علی کنگرلو پیش از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران حاضر در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان جنگ شبانه با عنوان کاروان نشاط معنویت در شهرری، حسن آباد فشافویه و باقرشهر برگزار می‌شود.

 

وی افزود: در این برنامه که با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و تبلیغی همراه است، سعی شده فضایی همراه با نشاط برای خانواده‌ها فراهم آید.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری افزود: در این جنگ که برای اولین بار توسط اداره تبلیغات اسلامی شهرری و با همکاری شهرداری منطقه ۲۰ و حسن آباد و باقرشهر برگزار می‌شود، سرود و تواشیح، مسابقه فرهنگی، تجلیل از نخبگان شهر و اهدا جوایز و برنامه‌های شاد تبلیغی در فضای باز بوستان‌ها به اجرا در می‌آید.

 

کنگرلو افزود: این جنگ به ترتیب روز پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ساعت ۲۱:۳۰ در حسن آباد فشافویه در پارک امام رضا (ع)، جمعه ۲۰ اردیبهشت ساعت ۲۱:۳۰ در باقرشهر بوستان عطرسیب و در شهرری روز شنبه ۲۱ اردیبهشت ساعت ۲۱:۳۰ در فرهنگسرای ولاِ برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *