راهیان نور، بهترین فناوری برای انتقال فرهنگ ایثار است | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

راهیان نور، بهترین فناوری برای انتقال فرهنگ ایثار است

انتشار: سه شنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۰۹:۳۸ |
کد خبر: 49513 |
بازدید: 45 views |
بدون دیدگاه


دزفول – ابتکارآنلاین: رئیس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به ظرفیت های نمایشگاه های راهیان نور گفت: راهیان نور بهترین فناوری برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت از نسل قبل به نسل جدید است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – حجت الاسلام عباس محمدحسنی روز سه شنبه در حاشیه افتتاح نمایشگاه هوایی راهیان نور در پایگاه چهارم شکاری دزفول در جمع خبرنگاران افزود: اگر ملتی به صورت عالی بجنگد و مقاومت کند ولی این مقاومت را نتواند منتقل کند گویی نجنگیده و هیچ مقاومتی نداشته است.

وی گفت: نقشی که راهیان نور در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید ایفا می کنند مانند نقش محرم و صفر در انتقال فرهنگ عاشورا به نسل های بعدی است.

رئیس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی افزود: اطلاعات افراد شرکت کننده در اردوهای راهیان نور درباره حماسه آفرینی ها و رشادت های رزمندگان افزایش می یابد لذا باید این فناوری را حفظ و ارتقا دهیم.

وی با اشاره به غنی سازی تمام نمایشگاه های برگزار شده از نظر کیفی و کمی اظهار داشت: می توان از نمایشگاه های راهیان نور به عنوان دانشگاه یاد کرد چراکه هرکس به تناسب ظرفیت علمی خود می تواند از این دانشگاه ها بهره برداری کند.

نمایشگاه هوایی راهیان نور در پایگاه چهارم شکاری دزفول از عصر یکم فروردین ماه تا عصر ۱۱ فروردین ماه آماده بازدید علاقه مندان است.

علاقه مندان می توانند در این مدت از ساعت ۹ تا ۱۲ صبح و ۱۵ تا ۱۸ عصر از این نمایشگاه دیدن کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *