استقرار دو ايستگاه ستاد تسهيلات نوروزی در شهرستان قرچک | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

استقرار دو ایستگاه ستاد تسهیلات نوروزی در شهرستان قرچک

انتشار: سه شنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۰۷:۴۱ |
کد خبر: 49511 |
بازدید: 47 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان قرچک گفت: دو ایستگاه ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان قرچک راه اندازی شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – بهمن خطیبی در مراسم آغاز بکار ستاد اجرایی سفرهای نوروزی شهرستان قرچک افزود: ستاد تسهیلات نوروزی با همکاری فرمانداری و سایر نهادها و ارگان‌ها، ایستگاه‌های پذیرایی از شهروندان و مسافران را در دو ایستگاه مستقر در شهرستان قرچک انجام خواهد داد و غرفه کودکان و غرفه های گردشگری در سطح شهرستان دایر است.

 

وی گفت: تمام دستگاه‌های دولتی توان خود را به کار گرفته اند تا به بهترین نحو ممکن به مسافران و گردشگران خدمات رسانی کنند.

 

این مقام مسئول اظهار داشت: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته ۲ ایستگاه در ورودی شهرستان روبروی پلیس راهور و قشلاق جیتو در محور پاکدشت مستقر شده که امروز کار خود را آغاز کرد.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک عنوان کرد: در ایام نوروز، روزی دو ساعت صدای رادیو گردشگری با همکاری کارگروه فرهنگی و اجتماعی شورای مشورتی جوانان شهرستان به‌صورت زنده اجرای برنامه خواهد داشت و مستند آثار و ابنیه‌های تاریخی و مذهبی شهرستان قرچک از تلویزیون شهری پخش خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه بازدید از واحدهای خدماتی، اقامتی، رستوران‌ها و غذاخوری‌های شهرستان آغازشده است، افزود: کمیته خدمات بهداشتی سلامت و محیط‌زیست ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی کار خود را آغاز کرده و به‌ منظور ارائه بهتر خدمات به مسافران و حتی شهروندان شهرستان قرچک بازدید به عمل می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *