اطلاع رسانی خدمات نوروزی لازمه ی اقدامات اجرایی ست | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

اطلاع رسانی خدمات نوروزی لازمه ی اقدامات اجرایی ست

انتشار: سه شنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۰۶:۳۸ |
کد خبر: 49508 |
بازدید: 51 views |
بدون دیدگاه


فیروزکوه – ابتکارآنلاین: جلسه هماهنگی ستاد خدمات سفر شهرستان فیروزکوه به ریاست مهدی یوسفی جمارانی فرماندار فیروزکوه و با حضور اعضای آن در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – این جلسه با حضور ابراهیم اکبری رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و دیگر مسئولان محلی روز سه شنبه ۲۸ اسفند ماه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 

نماینده عالی دولت در فیروزکوه ضمن تاکید بر اهمیت اطلاع رسانی سریع، دقیق و کامل خطاب به مسئولان شهرستان گفت: در کنار اقدامات اجرایی در حوزه اطلاع رسانی نیز باید به موقع و قوی فعالیت شود تا بتوانیم کیفیت سفرهای نوروزی شهروندان را بهبود بخشیم و بحران های احتمالی را کنترل و مدیریت کنیم.

 

فرماندار فیروزکوه اظهار داشت: اگر مسئولان متولی به موقع مسائل و مشکلات را اطلاع رسانی نکنند امکان شایعه پراکنی به وجود می آید و برخی افراد سودجو از این خلا در جهت تشویش اذهان عمومی سو استفاده می کنند.

 

وی تصریح کرد: مسئولان کمیته های نوروزی باید شرح وظایف مشخصی را برای نیروهای کشیک مشخص و عملکرد آنها را نظارت کنند.

 

یوسفی جمارانی خاطرنشان کرد: بروشور، تراکت و دیگر ابزار اطلاع رسانی باید به صورت دقیق و مناسب طراحی شده و به تعداد در ورودی شهر و غرفه ها در دسترس مسئولان، مهمانان و مردم قرار داشته باشد.

 

این مقام مسئول اذعان داشت: تمامی اقدامات و برنامه های اجرایی در طول تعطیلات نوروز فیروزکوه مستند سازی و در پایان این ایام گزارش جامعی تدوین و منعکس شود.

 

وی تاکید کرد: اماکن خدماتی نظیر سرویس های بهداشتی نیز باید مناسب سازی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *