گام دوم انقلاب منشوری زیبا برای توسعه آینده کشور است | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

گام دوم انقلاب منشوری زیبا برای توسعه آینده کشور است

انتشار: دوشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۴۱:۲۶ |
کد خبر: 49486 |
بازدید: 36 views |
بدون دیدگاه


زاهدان- ابتکارآنلاین: نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: گام دوم انقلاب منشور زیبایی برای سیر مراحل توسعه ۴۰ سال آینده کشور است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – آیت الله عباسعلی سلیمانی روز اظهار داشت: منشور گام دوم انقلاب جزء یکی از توصیه های تاریخی رهبر معظم انقلاب محسوب می شود.

وی افزود: انقلاب اسلامی در طول ۴۰ سال مراحل گوناگونی را طی کرد تا به ثبات مناسبی در منطقه رسید اما در عرصه های اقتصادی و فرهنگی دچار چالش های سنگینی است.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: در طول این دوران به برکت انقلاب اسلامی شاهد صادر شدن تفکر انقلابی، شکل گرفتن خط مقاومت در منطقه، نقش برآب شدن تمام نقشه های شوم دشمنان، عبور از تمام پیچ و خم های سخت و دست یافتن به قله های علمی و پیشرفت کشور بودیم که همه اینها ارزش های این انقلاب دینی محسوب می شوند.

نماینده سابق ولی فقیه در سیستان و بلوچستان تاکید کرد: باید گفتمان های انقلاب اسلامی نظیر عدالت اجتماعی و ایجاد خط مقاومت اقتصادی در بین جامعه تحقق یافته باشد که در گام دوم انقلاب به آن تاکید شده است.

آیت الله سلیمانی افزود: رهبر معظم انقلاب در این منشور از نسل جدید چنین توقعاتی را برای آینده نظام دارند.

وی با بیان اینکه منشور گام دوم انقلاب سرشار از امید، شادمانی و نشاط و برنامه ریزی و مدیریت است تاکید کرد: باید روی بند بند این بیانیه کار علمی و کارشناسی انجام شود و همه مسئولان ملزم به اجرایی شدن تمام جزئیان آن شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *