استقرار ایستگاه های اورژانس در حاشیه محورهای مواصلاتی شهرستان پردیس | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

استقرار ایستگاه های اورژانس در حاشیه محورهای مواصلاتی شهرستان پردیس

انتشار: دوشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۴۰:۳۱ |
کد خبر: 49474 |
بازدید: 29 views |
بدون دیدگاه


پردیس – ابتکارآنلاین: رئیس مرکز اورژانس شهرستان پردیس از آمادگی کامل این مرکز برای خدمت رسانی به مسافران نوروزی و شهروندان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین- نادر شایان با تبریک فرار رسیدن سال جدید از آمادگی کامل اورژانس شهرستان برای ایام تعطیلات عید و سفر های نوروزی سخن گفت و افزود: ۳ ایستگاه در حاشیه محورهای مواصلاتی و ۷ ایستگاه در سطح شهرستان با تمام تجهیزات اورژانسی در آماده باش کامل به سر می برند.

 

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: ایستگاه عوارضی پردیس- تهران، ایستگاه جاجرود و ایستگاه ابتدای شهر بومهن مراکزی هستند که به دلیل سفرهای نوروزی استقرار یافته اند و با ۳۵ نفر کارشناس اورژانس و ۱۶ آمبولانس با امکانات اولیه درمانی و دستگاه شوک قلبی، دستگاههای AED، دستگاه نوار قلب، داروهای تنظیم فشار خون، داروهای مختص بیماران قلبی و داروهای دردهای موضعی خدمات فوریت پزشکی و پرستاری را ارائه می دهند.

 

شایان خاطرنشان ساخت: یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به همراه آمبولانس های خودرویی و دو دستگاه موتور آمبولانس در ایستگاه عوارضی پردیس مستقر هستند که می توانند در مواقع اظطرار، به همه نقاط شهرستان خدمت رسانی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *