رسانه‌ها بهترین ابزار برای اثرگذاری راهیان نور هستند | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

رسانه‌ها بهترین ابزار برای اثرگذاری راهیان نور هستند

انتشار: دوشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۴۰:۰۴ |
کد خبر: 49472 |
بازدید: 31 views |
بدون دیدگاه


ری- ابتکارآنلاین: دبیر قرارگاه رسانه‌ای راهیان نور سپاه سیدالشهداء (ع) استان تهران گفت: رسانه‌ها بهترین ابزار برای اثرگذاری راهیان نور هستند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین- پاسدار حسن شجاع در خصوص نقش رسانه در اثر گذاری راهیان نور اظهار داشت: این هنر رسانه است که بتوانیم احساس زائران را به بصیرت تبدیل کنیم و انعکاس اثرگذاری راهیان نور از طریق رسانه، یکی از دغدغه‌های ماست که باید روز به روز تقویت شود و از این طریق بتوانیم پیام معنوی و اثرگذاری راهیان نور را در جامعه منعکس کنیم.

 

شجاع در ادامه افزود: اثرگذاری اردوهای راهیان نور باعث افزایش روحیه انقلابی و جهادی و تقویت ایمان است که زائران با خود به سوغات خواهند برد و این هنر ما است که بتوانیم احساس زائران را به بصیرت تبدیل کنیم و رسانه، یکی از دغدغه‌های اصلی ماست تا از این طریق، اثرگذاری راهیان نور را انتقال دهد.

 

مسئول قرارگاه رسانه‌ای شهید آوینی راهیان نور سپاه سیدالشهداء (ع) استان تهران گفت: قرارگاه رسانه‌ای شهید آوینی در اردگاه فرهنگی سردار شهید حاج کاظم رستگار در اندیمشک دایر شده که امیدواریم خیرات و برکات خود را به همراه داشته باشد.

 

دبیر قرارگاه رسانه‌ای راهیان نور بیان داشت: باید در حوزه رسانه‌ای عملیات فرهنگی راهیان نور، انسجام و هماهنگی بیشتری از سوی مسئولان راهیان نور و رسانه‌ها صورت بگیرد و در همین راستا با هر کاروان اعزامی از استان تهران به غیر از راوی و روحانی، یک خبرنگار و عکاس حضور دارند و به ثبت لحظه‌ها و خاطره‌ها می‌پردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *