افزایش کیفیت آموزشی و ارتقای ساختار اداری آموزش و پرورش نیاز منطقه قرچک است | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

افزایش کیفیت آموزشی و ارتقای ساختار اداری آموزش و پرورش نیاز منطقه قرچک است

انتشار: دوشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۳۹:۲۷ |
کد خبر: 49470 |
بازدید: 36 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: سرپرست فرمانداری شهرستان قرچک گقت: ارتقای کیفیت آموزشی و ساختار اداری آموزش و پرورش و همچنین افزایش فضاهای آموزشی نیاز منطقه قرچک است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین- بهمن خطیبی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان قرچک با تبریک ولادت امام جواد(ع)، ماه رجب و میلاد حضرت علی بن ابی طالب(ع) افزود: در روزهای پایانی سال سعی کنیم امور را به سرانجام برسانیم.

وی تأکید کرد: جلسات شورای آموزش و پرورش در سال ۹۸ به صورت مداوم برگزار شود.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان قرچک با تقدیر از خدمات مهدی نیکبخت مدیر سابق آموزش و پرورش، از مدیر جدید خواست با هماهنگی فرمانداری، اعضای شورای آموزش و پرورش و خانواده فرهنگیان و انجمن اولیا و مربیان به دنبال ارتقای کیفیت آموزشی، ارتقای ساختار اداری و ارتقای جایگاه فرهنگیان باشند.

وی ادامه داد: با توجه به وضعیت اعتبارات دولت استفاده از خیرین ضروری است تا چند مدرسه در شهر و روستاهای قرچک ساخته شود چرا که این شهرستان دارای تراکم دانش آموزی بالاست.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه مدارس فرسوده شهرستان سیستم آموزش و پرورش شهرستان را تهدید می کند، بیان کرد: حکم قلع و قمع مدارس و بخشی از ساختمان آموزش و پرورش صادر شده اما فعلا با هماهنگی فرمانداری و دادستانی کار متوقف شده است.

وی خاطرنشان کرد: همه باید برای تحول آموزش و پرورش گام برداریم چرا که اساس توسعه هر جامعه ای است.

این مسئول افزود: مدیران آموزش و پرورش و انجمن اولیا و مربیان باید به لحاظ معنوی پشتیبان خادمان خود در آموزش و پرورش باشند.

خطیبی گفت: سال آینده باید شاهد تحولات خوبی از قبیل افزایش درصد قبولی و کیفیت آموزش و پرورش باشیم و برنامه هایی برای تقویت ساختار اداری و جایگاه فرهنگیان داشته باشیم.

وی افزود: در بخش دیگری از سخنان خود به آسیب های اجتماعی اشاره کرد و خواستار تقویت کارگاهها، همایشها و جلسات مشاوره ای برای فرهنگیان، دانش آموزان و والدین آنها شد.

سرپرست فرمانداری قرچک اظهار داشت: اخلاق مداری انتظاری است که مردم از دستگاههای دولتی دارند، سعی کنیم آستانه تحمل را بالا ببریم، تکریم ارباب رجوع و برپایی میز خدمت دو کار مهمی است که همه ادارات باید نسبت به آن اهتمام داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *