راه اندازی ۲ قرارگاه‌ نوروزی در دماوند و ورامین | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

راه اندازی ۲ قرارگاه‌ نوروزی در دماوند و ورامین

انتشار: یکشنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۵۹:۱۶ |
کد خبر: 49442 |
بازدید: 40 views |
بدون دیدگاه


ورامین- ابتکارآنلاین: فرمانده انتظامی شرق استان تهران از راه اندازی ۲ قرارگاه‌ نوروزی در دماوند و ورامین خبر داد و گفت: حدود ۳ هزار نفر از مأمورین ناجا و پلیس های افتخاری برای آسایش مردم فعالیت می کنند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سردار عبدالرضا ناظری صبح یکشنبه در نشست خبری که با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه در سالن فجر فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران برگزار شد بیان کرد: بیانیه گام دوم حقیقتاً یک معجزه بود و اصحاب رسانه در ۴ دهه گذشته خودشان را به نمایش گذاشتند.

 

ناظری گفت: در گام دوم انقلاب اسلامی که نیروی انتظامی، در خصوص امنیت در خط مقدم حضور داشتند اما مهم‌ترین کارها در ۴ دهه گذشته نقش اصحاب رسانه و خبرنگاران بسیار مهم و حساس است.

 

وی ادامه داد: پلیس امروزه با اعتقاد به اینکه رسانه در خط مقدم است، رسانه را از خانواده خود می‌داند و در حوزه نظم اجتماعی، رسانه مهم‌ترین کار را برای بستر پلیس انجام می‌دهد.

 

ناظری یاد آور شد: در ۷ شهرستان حوزه شرق استان تهران، مسافران زیادی مهمان نوروزی می‌شوند و به علت ترافیک‌های فراوان، جز محورهای حساس ناجا محسوب می‌شود.

 

وی گفت: با اطلاع رسانی خبرنگاران و همکاری آنان، ۲ قرارگاه‌های نوروزی در دماوند و ورامین راه اندازی شده است و حدود ۳ هزار نفر از مأمورین ناجا، پلیس‌های افتخاری برای آسایش و آرامش شهروندان تلاش می‌کنیم.

 

فرمانده انتظامی شرق استان تهران با بیان اینکه بیش از ۱۱۷ واحد گشتی در واحدها در ۷ شهرستان، ۱۸۰ واحد پاس پیاده، ۲۷ تیم نظارتی نظارتی و ۳۶ تیم موتوری در شرق استان تهران در حال فعالیت هستند افزود: باید این نوید را بدهیم که برخی از مقامات کشوری، لشکری، استانی سال ۹۸ مهمان شهرستان‌های شمال شرق استان تهران هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *