ضرورت بهره مندی از ظرفیت‌های خبرنگاران برای رشد و توسعه همگانی جنوب استان تهران | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

ضرورت بهره مندی از ظرفیت‌های خبرنگاران برای رشد و توسعه همگانی جنوب استان تهران

انتشار: یکشنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۵۸:۴۸ |
کد خبر: 49440 |
بازدید: 34 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: سرپرست فرمانداری شهرستان قرچک گفت: باید از ظرفیت‌های عالی خبرنگاران برای رشد و توسعه همگانی جنوب استان تهران گام برداشت و طرح مسائل تفرقه‌آمیز توسط اصحاب رسانه نمی‌تواند خوب و منطقی باشد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – بهمن خطیبی در نشست با اصحاب رسانه جنوب شرق استان تهران افزود: سال ۹۷ دارای فراز و نشیب‌های زیادی بود که خبرنگاران به‌عنوان ارکان دموکراسی، وظیفه مهم انعکاس خوب اخبار و روشن شدن اذهان مردم را بر عهده داشتند.

وی ادامه داد: خبرنگاران ارکان اصلی جامعه هستند، چراکه باید مقابل رسانه‌های معاند قد علم کنند و این امر با اتحاد و یکدلی ممکن می‌شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک تصریح کرد: اصحاب رسانه باید صادقانه و عادلانه عملکردها را انتشار دهند و سعی کنند که در حوزه نقد سالم وارد شوند و البته چون جامعه نیاز به امیدواری و نشاط دارد، نیمه‌های پر لیوان‌ها را ببینند به مردم اطلاع‌رسانی درستی داشته باشند.

اخبار و تحولات منطقه‌ای باید به‌صورت واحد انعکاس داده شود

خطیبی افزود: اخبار و تحولات منطقه‌ای باید به‌صورت واحد انعکاس داده شود و خبرنگاران و مسئولان باید به سمتی بروند که فارغ از دیدگاه‌های جناحی و شهرستانی، به مطرح‌شدن کل منطقه دشت ورامین و جنوب استان تهران در سطح کشور و استان بیندیشند.

این مقام مسئول اضافه کرد: باید از ظرفیت‌های عالی خبرنگاران برای رشد و توسعه همگانی جنوب استان تهران گام برداشت و طرح مسائل تفرقه‌آمیز توسط اصحاب رسانه نمی‌تواند خوب و منطقی باشد.

سرپرست فرمانداری شهرستان قرچک تأکید کرد: همه باید با همکاری یکدیگر بتوانیم دنبال اصل خدمت رسانی باشیم و درگیر حواشی نباشیم چراکه امروز جامعه نیاز به امیدواری و جنب و جوش دارد و به همین دلیل نیز نباید بین سطوح مختلف جامعه اختلاف بیفتد.

وی اضافه کرد: شهرستان‌های جنوب شرق استان تهران باید اتحاد بیش از پیش داشته باشند تا با همکاری یکدیگر بتوانیم باعث پیشرفت منطقه شویم.

عملکرد قابل تقدیر مدیر روابط‌عمومی فرمانداری

خطیبی با تقدیر از عملکرد روابط‌عمومی فرمانداری گفت: این واحد در ماه‌های اخیر عملکرد مطلوبی داشته و رتبه دوم استان تهران را کسب کرده است.

مدیر عالی اجرایی شهرستان قرچک افزود: قرچک در بسیاری از ساختارها در بین ۱۶ شهرستان استان تهران حتی در برخی موارد رتبه سیزدهم تا پانزدهم را کسب کرده است اما این‌که در حوزه روابط‌عمومی رتبه دوم استان را کسب کرده، هم نشانه شایستگی مدیر روابط‌عمومی است و هم نشانه هم‌کاری مؤثر رسانه‌های شهرستان که اخبار و اطلاعات مهم را انعکاس داده‌اند.

تقدیر از تلاشهای ۳۰ ساله مرد گمنام عرصه مطبوعات

گفتنی است، در این مراسم با ابتکار روابط‌عمومی فرمانداری قرچک، تقدیر ویژه‌ای از حمید نیک‌نام که به مدت ۳۰ سال مسئولیت توزیع نشریات و ویژه‌نامه‌های مختلف را در جنوب شرق استان تهران بر عهده داشته ولی همیشه در عرصه مطبوعات گمنام بوده است، انجام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *