اختلاف شهرداری تهران وبخش شمال ری مشکل فرسایشی مردم این منطقه است | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

اختلاف شهرداری تهران وبخش شمال ری مشکل فرسایشی مردم این منطقه است

انتشار: یکشنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۵۸:۳۴ |
کد خبر: 49439 |
بازدید: 35 views |
بدون دیدگاه


ری- ابتکارآنلاین: عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: اختلاف شهرداری تهران وبخش شمالی ری در حوزه مدیریتی مشکل فرسایشی مردم این منطقه است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سید فرید موسوی پیش از ظهر یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان ری که با حضور محسنی بندپی استاندار تهران، هدایت الله جمالی پور فرماندار ویژه این شهرستان، آیت الله شاهچراغی امام جمعه ری و اعضای این شورا در محل فرمانداری ویژه شهرستان ری برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: یکی از دغدغه‌های ما در حوزه شهرستان ری تقسیم عادلانه اعتبارات و بودجه است که بدون تردید شاهد اقدامات و تلاش‌های نماینده عالی دولت در این راستا خواهیم بود.

 

عضو مجمع نمایندگان استان تهران ضمن اشاره به مشکلات و معضلات مبتلابه شهرستان ری افزود: این شهرستان متأسفانه سرریز مشکلات را متحمل شده و تقریباً تلاش‌های وافر و عملیاتی را از سوی دستگاه‌ها در این راستا شاهد نیستیم.

 

وی گفت: از اقداماتی که می‌تواند در راستای اعتماد سازی و تزریق نشاط در جامعه ایفای نقش کند استفاده از ظرفیت و توانمندی جوانان است که امیدواریم در ادارات و دستگاه‌های شهرستان ری به صورت واقع بینانه و عملیاتی شاهد توجه و اهتمام ویژه به ظرفیت و داشته‌های جوانان این منطقه باشیم.

 

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مشکلات و معضلات فرسایشی مردم در شهرستان ری مسئله اختلاف شهرداری تهران و بخش شمالی این شهرستان در حوزه مدیریتی بوده که تقاضای ما از دولت محترم و استاندار پرتلاش استان تهران پیگیری این ماجرا است. البته با همراهی و همسویی که امروز میان اعضای شورای شهر تهران و دولت محترم شاهد هستیم امیدواریم در دهه پنجم انقلاب شاهد حل و فصل این مسئله در اسرع زمان باشیم.

 

عضو مجمع نمایندگان استان تهران بیان داشت: امیدواریم با همت و تلاش همه مسئولان شاهد تزریق نشاط و پویایی و تحرک در میان آحاد جامعه بوده و بتوانیم با توطئه‌های استکبار در راستای بی اعتماد سازی و پمپاژ یاس در جامعه مقابله کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *