پیش‌بینی اسکان موقت مسافران در پارک «دانشجو» پاکدشت | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

پیش‌بینی اسکان موقت مسافران در پارک «دانشجو» پاکدشت

انتشار: یکشنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۵۸:۰۰ |
کد خبر: 49438 |
بازدید: 34 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت- ابتکارآنلاین: شهردار پاکدشت از پیش بینی اسکان موقت مسافران نوروزی در پارک «دانشجو» این شهر خبر داد

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – داریوش پازوکی بعد از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران حاضر در شهرداری پاکدشت از پیش بینی اسکان موقت مسافران نوروزی در پارک «دانشجو» این شهر خبر داد و گفت: نوروز امسال فضای پارک دانشجو که در مقابل ساختمان شهرداری واقع است برای اسکان موقت مسافران نوروزی آماده سازی شده است.

 

وی در تشریح ویژه برنامه‌های نوروز ۹۸ با اشاره به استقرار پایگاه‌های اطلاع رسانی در سطح شهر اظهار کرد: در سطح شهر به خصوص در محورهای اصلی، تمامی اطلاعات مربوط به رویدادهای نوروزی پایتخت، اماکن اسکان موقت یا کمپینگ و تورهای پاکدشت گردی اطلاع رسانی خواهد شد.

 

شهردار پاکدشت از پیش بینی ۱۰ غرفه در محور امام رضا (ع) خبر داد و گفت: مسئولان غرفه‌ها در بدو ورود مسافران به پاکدشت بسته‌های فرهنگی شامل نقشه گردشگری پاکدشت و فهرست روستاها و گلخانه‌های مختلف را در اختیار علاقه مندان قرار خواهند داد و غرفه‌ها شامل میراث فرهنگی؛ هلال احمر، نیروی انتظامی، اورژانس، شهرداری، سازمان آتش نشانی، پلیس راهور و… در ارائه خدمات به صورت شبانه روزی فعال خواهند بود.

 

پازوکی در پایان افزود: طی جلساتی با معاونت‌های مختلف شهرداری خدمات اسکان، امنیت پارک‌ها، چگونگی طراحی نقشه برای هدایت مسافران و زائران به سمت پایگاه‌های اسکان، نحوه تقسیم کار برای پرسنل خدمت رسان در ایام عید، اهمیت توسعه شیفت شبانه جهت خدمت بیشتر، هدایت مسافران در جهت تردد آسان به سمت حرم مطهر امام رضا (ع) و.. مورد ارزیابی قرار گرفته است و تمام تلاش ما این است سال نو با خوشی همراه باشد.

 

وی بیان کرد: رشد و گسترش امکانات رفاهی برای مسافران نوروزی ۹۸ از مهم‌ترین اولویت کاری این شهرداری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *