جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

بیانیه گام دوم انقلاب مسیر نظام را مشخص کرد

انتشار: جمعه, ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۱۹:۴۵ |
کد خبر: 49387 |
بازدید: 61 views |
بدون دیدگاه


همدان – ابتکارآنلاین: رییس دفتر رهبر معظم انقلاب گفت: رهبر معظم انقلاب در بیانیه رسا و پرمحتوای «گام دوم انقلاب» مسیر نظام را مشخص و راه انقلاب را ترسیم کردند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – حجت‌الاسلام و المسلمین محمد محمدی گلپایگانی در آیین پیش از خطبه های نماز جمعه همدان افزود: امام خمینی (ره) حق حیات بر گردن ما دارد چراکه ما را آزاد کرد و امروز ایران اسلامی بهترین نقطه برای زندگی مسلمانان است.

وی بابیان اینکه مدعیان حقوق بشر در جنایت‌های جهان دست دارند اما ما را نصیحت می‌کنند، گفت: مدعیان حقوق بشر عامل کشتار مردم بیگناه هستند؛ آن وقت ایران را به نقض حقوق بشر محکوم می‌کنند.

حجت الاسلام محمد محمدی گلپایگانی اظهار داشت: دشمنان نظام در طول ۴۰ سال عمر پر برکت انقلاب توطیه های زیادی برای نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی انجام دادند.

وی اضافه کرد: با پیروزی انقلاب، دشمنان هشت سال جنگ تحمیلی را بر کشور تحمیل کردند و کودتای پایگاه نوژه و انواع توطئه ها را علیه ایران انجام دادند.

رییس دفتر رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: اما با همه این توطئه ها و حوادثی که با دست دشمنان به وجود آمد ۴۰ سال از عمر پر برکت انقلاب گذشت و رهبر معظم انقلاب در بیانیه ای به صورت رسمی طرح گام دوم انقلاب را مطرح و تبیین کردند.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی ادامه داد: بزرگترین خیانت ها را خاندان پهلوی به این نظام تحمیل کرد و با برگزاری جشن ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی اموال ملت را هدر دادند.

رییس دفتر رهبر معظم انقلاب با اشاره به اینکه همدان دارای حوزه‌های علمیه قوی است گفت: باید مانند گذشته افراد شایسته بیشتری از این شهر تربیت و به جامعه عالمان دینی معرفی شوند.

وی تاکید کرد: یک‌ هزار و ۲۰۰ روستا در استان همدان وجود دارد اما تنها می‌توان ۲۰۰ روحانی به روستاها فرستاد که با این اوصاف یک‌هزار روستا بدون روحانی می‌ماند بنابراین باید حوزه‌های علمیه این مناطق را پوشش دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *