جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

خبرگان رهبری غمخوار مردم هستند

انتشار: جمعه, ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۱۶:۳۴ |
کد خبر: 49381 |
بازدید: 61 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت – ابتکارآنلاین: منتخبان مردم در مجلس خبرگان رهبری از نزدیک با مشکلات مردم آشنا، از جنس همین مردم و غمخوار آنها هستند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – خطیب جمعه پاکدشت با بیان این مطلب گفت: برخی دشمنان خارجی و مزدوران داخلی آنها تلاش می کنند که بین ملت و مسئولین فاصله ایجاد کنند اما هدایت های رهبری همواره چراغ راه مردم و مسئولان بوده و باعث ناکامی توطئه ها شده است.

 

حجت الاسلام حسن لزومی در بخش دیگر از خطبه دوم حمله عربستان به یمن را جنگ دارا و ندار عنوان کرد و افزود: امروز حکومت فاسد غنی ترین کشور عربی مردمِ مظلومِ فقیرترین کشور عربی را قتل عام می کند و برخی سران بی عرضه ی عرب  هم سکوت کرده اند.

 

وی گفت: امروز جمهوری اسلامی در دل حکومت های آزادی خواه دنیا و ملت های آزاده نفوذ کرده و همین رابطه دوستانه ایران با کشورهای منطقه و جهان باعث خشم دشمنان شده است.

 

امام جمعه پاکدشت افزود: البته دشمنان ما و در راس آنها رئیس جمهور نادان آمریکا حق دارند که عصبانی باشند چرا که آنها میلیاردها دلار سرمایه گذاری کردند تا مانع همکاری های سازنده ایران با همسایگانش شود و امروز واقعیت چیز دیگری را نشان می دهد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *