جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

وجود خیران فرصتی برای تحقق استعدادهای نهفته جوانان بهزیستی است

انتشار: پنج شنبه, ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۰۷:۵۷ |
کد خبر: 49354 |
بازدید: 64 views |
بدون دیدگاه


گرمسار- ابتکارآنلاین: مشاور رئیس سازمان بهزیستی در امور جوانان بابیان اینکه کار در بهزیستی زمینه توانمند شدن فرزندان نسل فردا را فراهم می‌کند، گفت: وجود خیران فرصتی برای تحقق استعدادهای جوانان بهزیستی است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – غلامرضا فروغی بعدازظهر پنج‌شنبه در مراسم افتتاح پایگاه خدمات اجتماعی منطقه فرور گرمسار بابیان اینکه وجود خیران فرصتی برای خیزش بلند تحقق استعدادهای نهفته جوانان بهزیستی است، ابراز داشت: قطعاً در میان افراد تحت پوشش این نهاد استعدادهای خوبی وجود دارد که می‌توان با بهره‌گیری از توانمندی‌های آن‌ها به باورهای افراد حوزه بهزیستی جامعه عمل پوشاند.

 

وی بابیان اینکه کار در بهزیستی شغل نیست بلکه ظرفیتی برای توانمند کردن جامعه هدف است، اضافه کرد: امروز خوشبختانه شاهد ارائه خدمات و رشد توانمندی‌های افراد بهزیستی هستیم که اگر تلاش خود افراد و مدیران دلسوز نبود قطعاً به این موفقیت‌ها نمی‌توانستیم دست پیدا کنیم.

 

مشاور رئیس سازمان بهزیستی در امور جوانان بابیان اینکه رویکرد بهزیستی ساختن جامعه‌ای پرنشاط برای افراد تحت پوشش این نهاد است، ابراز داشت: این مهم تنها با یاری مسئولان مربوط و بهره‌گیری از جامعه خیران محقق خواهد شد که دست به دست داد این دو می‌تواند به ارائه خدمات مطلوب‌تر به بهزیستی منتهی شود.

 

فروغی ضمن گرامیداشت یاد شهدای انقلاب اسلامی علی‌الخصوص شهید گرانقدر دکتر محمدعلی فیاض بخش، تصریح کرد: با تلاش‌های افرادی نظیر این شهید گران مایه امروز به جایگاهی دست‌یافتیم که شاهد رشد و بالندگی افراد تحت پوشش بهزیستی هستیم که می‌بایست برای تحقق هر چه بیشتر این گام فرزندان این مؤسسات رویش امید نیز با ارائه ایده و پیشنهادهای سازنده خود بهزیستی را برای انچام خدمات بهتر یاری دهند.

 

وی ضمن بیان اینکه اولین سازمان مردم‌نهاد (رویش فرهیختگان امید) باهدف رشد و ارتقای استعدادهای فرزندان تحت سرپرستی و با عضویت فرزندانی که قبلاً تحت سرپرستی سازمان بوده‌اند سال گذشته شکل گرفت، اضافه کرد: سازمان بهزیستی می‌کوشد تا این مؤسسه را که متشکل از فرزندان موفق در عرصه‌های کارآفرینی، تحصیلی، هنری، اجتماعی و ورزشی هستند را در مناطق و شهرستان‌های کشور گسترش دهد تا به عنوان بازویی برای تقویت برنامه‌های توانمندسازی سازمان در حیطه امور مربوط به فرزندان باشند.

 

مدیر کل بهزیستی استان سمنان نیز در این نشست با بیان اینکه این مؤسسه با سرپرستی ۱۶۰ فرزند خدمات نگهداری و حمایت به فرزندان ارائه می‌دهد، ابراز داشت: با راه‌اندازی مؤسسه رویش فرهیختگان امید در استان سمنان می‌توانیم شاهد شناسایی، رشد و تقویت استعدادهای برتر و حضور در صحنه‌های موفقیت این افراد باشیم.

 

علیرضا ایزد پور افزود: توانمندی فرزندان در اداره مراکز نگهداری فرزندان را از دیگر قابلیت‌ها و توانایی این فرزندان است که این تداوم ارتباط و تعامل خوب فرزندان با این سازمان را نشان می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *