جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

بهترین خدمات از سوی مسئولان به مردم ارائه شود

انتشار: چهارشنبه, ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۵۶:۵۸ |
کد خبر: 49322 |
بازدید: 49 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: دادستان عمومی و انقلاب ورامین گفت: برای هر یک از مسئولیت های نظام، ۷۰ نفر از جوانان ایران اسلامی جان خود را تقدیم اسلام کردند به حرمت خون شهدا، باید بهترین خدمات از سوی مسئولان به مردم ارائه شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – علیرضا شمس عصر چهارشنبه به مناسبت فرارسیدن ۲۲ اسفند، سالروز فرمان تاریخی امام راحل در تشکیل بنیاد شهید در دیدار با کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران ورامین اظهار داشت: امروز میز کار مسئولان پای خون شهیدان قرار گرفته و بی توجهی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران، خیانت به شهیدان است.

وی افزود: امروز زنده نگاه داشتن فرهنگ ایثارگری و شهادت وظیفه تک تک آحاد مردم است ولی وظیفه کسانی که در بنیاد شهید کار می کنند بیش از سایرین است.

شمس گفت: کسانی که در خدمت خانواده معظم شهدا می باشند وظیفه دارند تا با تکریم آنان فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه ترویج دهند تا جوانانی که دوران هشت سال دفاع مقدس را درک نکرده اند، بیش از گذشته با ایثار و از خودگذشتگی کسانی که در راه اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی، جان خود را تقدیم اسلام کرده اند بیشتر شود.

 

**خدمت به خانواده های شهدا افتخاری عظیم برای مسئولان است

فرماندار ورامین نیز در این مراسم گفت: خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران که برای دفاع از ارزش های نظام، تمام هستی خود را تقدیم اسلام کرده اند افتخاری عظیم برای مسئولان و کارکنان بنیاد شهید محسوب می شود.

حسین کاغذلو گفت: کارکنان این نهاد مقدس به قشری خدمت می کنند که نور چشم نظامند و برای اعتلای ارزش های اسلامی فرزندان، همسران، سلامتی و هستی خود را نثار کرده اند.

وی افزود: امروز بسیاری از جانبازان سرافراز ایران اسلامی دردهای ناشی از دوران هشت سال دفاع را به دوش می کشند و خانواده معظم شهدا پس از گذشت ۳۰ سال از پایان جنگ، با دردهای ناشی از این دوران همراه هستند و این امر، وظیفه مسئولان را در خدمت رسانی به آنان بیشتر می کند.

کاغذلو اظهارداشت: خانواده معظم شهدا و ایثارگران ولی نعمتان جامعه هستند و همه افراد از مردم تا مسئولان موظفند تا بهترین خدمات را به آنان ارائه کرده و منطقی ترین رفتار را با آنان داشته باشند.

وی با تأکید بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه گفت: خدمت به خانواده معظم شهدا در اصل تکریم این جایگاه عظیم و مهمترین عامل در حفظ و ارتقا فرهنگ ایثار و شهادت که خنثی کننده توطئه دشمنان است محسوب می شود.

دشت ورامین در طول دوران هشت سال دفاع مقدس یک هزار و ۴۰۰ شهید تقدیم اسلام کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *