جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

شهدا در مسیر حق علیه باطل حرکت کردند و به هدف رسیدند

انتشار: چهارشنبه, ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۵۵:۱۸ |
کد خبر: 49318 |
بازدید: 57 views |
بدون دیدگاه


ری- ابتکارآنلاین: مدیر کل بنیاد شهید شهرستان های استان تهران گفت: شهدا در مسیر حق علیه باطل حرکت کردند و به هدف رسیدند .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – عبدالله مرتضوی پیش از ظهر چهارشنبه در همایش بزرگ تجلیل از ۲۰۰۰ نفر از پدران و مادران شهدای شهرستان ری که به مناسبت روز شهدا در بقعه شیخ صدوق و با حضور مسئولین شهرستان برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: برخی اتفاقاتی که در زندگی انسان به وقوع می‌پیوندد سبب حزن و اندوه می‌شود و استرس و نگرانی‌های نسبت به آینده که به عنوان ترس و خوف یاد می‌شود بروز پیدا می‌کند.

 

مرتضوی با بیان اینکه نگرانی از آینده و گذشته همیشه همراه انسان خواهد بود گفت: اما باید بدانیم که در مورد شهدا تعبیر مکرری در قرآن آمده است که می‌گوید این ۲ مورد یعنی ترس و نا امیدی انسان در مورد شهدا بی معنا است چرا که شهدا نه نسبت به گذشته ترس دارند و نه نسبت به آینده نگران هستند.

 

وی با اشاره به اینکه شهدا به خاطر آنچه که خداوند از فضل خود به آنان بخشیده شاد و خوشحال هستند افزود: باید توجه داشته باشیم چیزی که سبب دلگرمی خانواده شهدا می‌شود این است که آنان می‌توانند به شهیدان خود ملحق می‌شوند و قطعاً کسانی می‌توانند به شهیدان ملحق شوند که از آرمان‌های آنان پیروی می‌کنند و این افراد کسانی جز پدران و مادران و خانواده این عزیزان نیستند.

 

مدیر کل بنیاد شهید شهرستان‌های استان تهران در ادامه بیان داشت: شهدای ما اسم خدا را همراه خود دارند و این است که می‌گویند زنده‌اند و شاهد و روزی می‌خورند و هم نام خداوند شده‌اند و خوشا به حال پدران و مادران شهدا که فرزندانی را در دامن خود پرورش داده‌اند که نام شهدایشان در بهترین دفتر ثبت شده است و این شهدا در مسیر حق علیه باطل حرکت کرده‌اند و به هدف عالی خود رسیدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *