جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

کاروان انقلاب هرچه جلوتر می رود بر تعداد آن افزوده می شود

انتشار: سه شنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۲۰:۱۰ |
کد خبر: 49312 |
بازدید: 50 views |
بدون دیدگاه


اهواز – ابتکارآنلاین: نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: کاروان انقلاب هر چه جلوتر می رود تعداد یاران آن نیز بیشتر شده و جوانان برای حضور در کاروان های راهیان نور شور و شوق بیشتری دارند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – حجت الاسلام والمسلمین عبدا… حاجی صادقی در یادمان شهدای شلمچه در خرمشهر بیان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی و نظام همواره دنبال کمرنگ جلوه دادن ارزش های انقلاب هستند.

وی افزود: تعداد زائران راهیان نور به‌ کوری چشم دشمنان انقلاب سال به سال بیشتر شده و هیچ نیرنگی از سوی دشمن برای کمرنگ جلوه دادن حضور جوانان در این مناطق مقدس اثر ندارد.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: انقلاب اسلامی زنده است و هرچه جلوتر می رود بر تعداد جوانان انقلابی نیز افزوده می شود و این از برکت های انقلاب اسلامی و‌ خون پاک شهیدان این مرز و بوم است.

حجت الاسلام حاجی صادقی افزود: حال و هوای یادمان های شهدا حال و‌ هوای عاشورا ، مناجات و الهی شدن انسان ها است و اگر دلی را خداوند مسکن شد هیچ دلربایی نمی تواند آن را برباید.

وی ادامه داد: یادمان شهدا جای عشقبازی و یافتن معشوق واقعی است که اگر کسی آن را یافت دیگر هیچ کسی نمی تواند آن را صاحب شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *