جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

پیش بینی افزایش ۸ الی ۱۰ درصدی سفرهای نوروزی ۹۸

انتشار: سه شنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۱۲:۱۷ |
کد خبر: 49290 |
بازدید: 47 views |
بدون دیدگاه


دماوند- ابتکارآنلاین: رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور از پیش بینی افزایش ۸ الی ۱۰ درصدی سفرهای نوروزی ۹۸ نسبت به نوروز ۹۷ خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – عبدالهاشم حسن‌نیا پیش از ظهر سه شنبه در حاشیه اجرای طرح پاکسازی حریم راه‌ها ویژه نوروز ۹۸ در شهرستان دماوند در جمع خبرنگارا گفت: سازمان راهداری در ناوگان حمل و نقل جاده‌ای، ۱۵ هزار اتوبوس و ۳۰ هزار سواری را بسیج کرده، تا مسافران بتوانند، به راحتی از وسایل نقلیه عمومی برای جابجایی در ایام نوروز استفاده کنند

 

وی با بیان این که ۱۴ هزار راهدار و ۹ هزار دستگاه ماشین‌آلات در ۶۵۰ راهدارخانه کشور مستقر هستند، گفت: این افراد در ایام نوروز آمادگی دارند، تا در صورت هرگونه تغییرات جوی و فیزیکی در راه‌ها وارد عمل شده و اوضاع را مدیریت کنند.

 

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در خصوص تعداد سفرهای پیش بینی شده در نوروز ۹۸ نسبت به سال قبل گفت پیش‌بینی ما این است که امسال حدود ۸ تا ۱۰ درصد سفرها نسبت به سال گذشته افزایش پیدا خواهد کرد و تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شده، تا سفر خوبی برای هموطنان شاهد باشیم.

 

حسن نیا ضمن توصیه به مسافران در جهت استفاده از وسایل نقلیه عمومی گفت: ضریب اشغال صندلی در وسایل نقلیه عمومی بین ۵۰ تا ۶۰ درصد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *