جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

دشمن سعی در ایجاد فاصله میان روحانیون و مردم دارد

انتشار: دوشنبه, ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۱۴:۳۶ |
کد خبر: 49261 |
بازدید: 61 views |
بدون دیدگاه


ری- ابتکارآنلاین: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: یکی از اهداف دشمن این است که می‌خواهد روحانیت را از قشرهای دیگر جامعه جدا و میان مردم و آنان فاصله ایجاد کند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – آیت الله محمد محمدی ری شهری بعد از ظهر دوشنبه در دیدار جمعی از روحانیون و ائمه جماعات غرب استان تهران طی سخنانی با بیان این که روحانیت به عنوان نماد انقلاب و نظام شناخته می‌شود، گفت: اگر روحانیت بتوانند به رسالت خود در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی به خوبی عمل کنند، این انقلاب زمینه ساز پیروزی اسلام در سراسر جهان به رهبری مهدی آل محمد (عج) خواهد شد.

 

وی ادامه داد: اگر همگی بر مسیر صحیح الهی حرکت و به تکالیف خود به خوبی عمل کنیم، هیچگاه مردم دست از نظام و انقلاب نخواهند کشید، می‌بایست در مقابل توطئه‌های دشمنان برای ایجاد فاصله میان مردم و روحانیون هوشیار باشیم.

 

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: آن چه در شرایط کنونی و خصوصاً در تبلیغات روانی و شبهه پراکنی دشمنان در فضای مجازی شاهد هستیم، مسأله ای است که در آن دوران توسط حضرت امام (ره)، پیش بینی شده بود، یکی از اهداف دشمن این است که می‌خواهد روحانیت را از قشرهای دیگر جامعه جدا و میان مردم و آنان فاصله ایجاد کند.

 

محمدی ری شهری سپس به بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: دشمن از نقطه قوت ارتباط مردم با روحانیت و نقش مساجد و پایگاه‌های دینی مطّلع شده است و قصد دارد که مساجد را در اذهان و در باور عمومی جامعه، و جایگاه روحانیت را در میان مردم، تخریب کند، در برابر این هدف دشمن باید با هوشیاری در پی دفع فتنه‌ها بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *