جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

مهیای فرهنگسرای آبسرد به عنوان مهمانسرای اسکان مسافران نوروزی

انتشار: دوشنبه, ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۱۴:۰۵ |
کد خبر: 49260 |
بازدید: 65 views |
بدون دیدگاه


دماوند- ابتکارآنلاین: شهردار آبسرد از مهیا شدن فرهنگسرای آبسرد به عنوان مهمانسرای اسکان مسافران نوروزی در این شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محمد رفیعی طباطبایی پیش از ظهر دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه طی سخنانی اظهار داشت: شهروندان باید از خدمات ارائه شده توسط شهرداری‌ها مطلع باشند و در این راستا برخی از تصمیمات اتخاذ شده جز تصمیماتی است که هرساله بر عهده شهرداری‌ها بوده و برخی تصمیمات دیگر نیز تصمیمات جدید است.

 

رفیعی طباطبایی با بیان اینکه برای ایام نوروز هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های انتظامی، امنیتی خدماتی و درمانی صورت گرفته است گفت: برنامه ریزی هایی نیز انجام شده است که با توجه به تعطیلات و اینکه ممکن است دسترسی به برخی از مسئولین در مواردی سخت‌تر باشد انشااله خدمان رسانی تعطیل نشود.

 

شهردار آبسرد بیان داشت: در ابسرد باز پیرایی و نظافت محلات و استقبال از میهمانان شهر با تعبیه ایستگاه‌های میزبانی در ۲ نقطه شهر و تهیه نقشه شهر نیز صورت گرفته و تلفن‌های ضروری در حال انجام است و نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

 

وی با اشاره به اینکه در شهر آبسرد اسکان محدودی داریم گفت: خوشبختانه در این زمینه ظرفیت خوبی پیش بینی شده و با توجه به اینکه فرهنگسرای آبسرد هنرجویی را در این ایام ندارد می‌تواند تغییر کاربری پیدا کند و به عنوان مهمانسرای شهرداری برای ستاد اسکان مورد استفاده قرار بگیرد که تصمیم جدیدی است که با توجه به مشکلات اسکان در سال‌های گذشته این تصمیم جدید توسط شهرداری اتخاذ شده است.

 

رفیعی طباطبایی در خصوص تزئینات و استقبال از بهار در شهر آبسرد نیز گفت: در خصوص گلگاری تاکید ویژه شده و گلگری نیز به طور ویژه انجام می‌شود و خدمات رسان ها و شبکه بهداشت نیز در این ایام حاضر هستند و شیفت بندی ها نیز اعلام شده اند و همه اصناف امادگی دارند از میهمانان نوروزی پذیرایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *