پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

بهره برداری از ورزشگاه شهدای پاکدشت ۲۴ میلیارد تومان هزینه دارد

انتشار: دوشنبه, ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۱۳:۰۱ |
کد خبر: 49257 |
بازدید: 56 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت- ابتکارآنلاین: رییس اداره ورزش و جوانان پاکدشت گفت: بهره برداری از ورزشگاه شهدای پاکدشت ۲۴ میلیارد تومان هزینه دارد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین -حسین طالقانی صبح دوشنبه در نشست خبری که با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان شهرستان پاکدشت برگزار شد گفت: ۹۰ هزار نفر از جوانان در شهرستان فعالیت می‌کنند، ما باید به گونه‌ای عمل کنیم که جوانان در سالن‌های ورزشی، حضور چشمگیری را داشته باشند.

 

رئیس ورزش و جوانان شهرستان پاکدشت بیان کرد: برای بهره برداری از ورزشگاه شهدای پاکدشت این شهرستان و با شرایط اقتصادی کنونی دولت نمی‌تواند ۲۴ میلیارد هزینه کند و این ورزشگاه نمی‌تواند به بهره برداری برسد، مسئولان اجرایی شهرستان از این ورزشگاه حمایت جدی انجام بدهند.

 

وی ادامه داد: تیم سرخ پوشان درخواست کرده است که این پروژه نیم کاره را برعهده بگیرد و این ورزشگاه را بسازند و در بخش خصوصی به مردم و جوانان خدمات انجام بدهند، اما باید طبق مقررات و ضوابط این واگذاری انجام بشود.

 

طالقانی یاد آور شد: زمین چمن ورزشگاه پاکدشت، مناسب نیست و زیرساخت مناسبی ندارد و حدود ۳ میلیارد هزینه بردار بوده است، اما اداره ورزش و جوانان پاکدشت این ورزشگاه را برعهده نمی‌گیرند و باید آن کسی که این وزرشگاه را ساخته است، زیر ساخت مناسبی را برای جوانان و شهروندان ایجاد کند.

 

وی بیان داشت: برای اینکه شهرستان را در سطح کشور معرفی کنیم، یکی از بزرگترین دستاوردها ساخت و تکمیل پروژه نیم کاره ۵ هزار نفری شهدای پاکدشت است که باید مسئولان استانی و شهرستانی تلاش خود را به کار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *