پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

بیانیه گام دوم انقلاب در ادارات ری محقق می شود

انتشار: یکشنبه, ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۳۷:۲۹ |
کد خبر: 49222 |
بازدید: 51 views |
بدون دیدگاه


ری – ابتکارآنلاین: فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: بندهای بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری منشوری مترقی است که طی سال ۹۸ در ادارات و دستگاه های دولتی این شهرستان محقق می شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – هدایت الله جمالی پور امروز یکشنبه در هشتاد و یکمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ری اظهار داشت: اجرای دقیق بیانیه گام دوم انقلاب باعث ورود نظام اسلامی به مرحله خودسازی، ایجاد دولت اسلامی و در نهایت تمدن سازی می شود.

وی با بیان اینکه در بیانیه گام دوم انقلاب توجه زیادی به مسایل فرهنگی شده است، عنوان کرد: زیربنای توسعه و پیشرفت هر جامعه ای در گرو توجه به مسائل و مقوله های فرهنگی است.

جمالی پور ادامه داد: بیانیه گام دوم انقلاب در آغاز دهه پنجم انقلاب با توجهی که در آن به مسایل فرهنگی و اجتماعی شده است، چراغ راه و مسیر خوبی برای توسعه پایدار کشور محسوب می شود.

وی با بیان اینکه مشکلات کنونی جامعه با فرهنگ سازی حل می شود، ابزار کرد: بی توجهی جامعه نسبت به مقوله تحول و توسعه امور فرهنگی موجب بروز گرفتاری ها و مشکلات جدی در جامعه می شود.

جمالی پور اضافه کرد: در بیانیه گام دوم انقلاب علاوه بر تاکید و توجه به جوانان، نسبت به ثبات و امنیت، ایجاد زیر ساخت های حضور و مشارکت های مردمی و تحلیل سیاسی مردم نیز توجه شده است.

فرماندار ویژه شهرستان ری تاکید کرد: نخبگان کشور باید در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب به صورت علمی و کاربردی نگاه کرده و به لایحه های فکری و فرهنگی آن توجه ویژه ای داشته باشند.

جمالی پور با بیان اینکه فرهنگ، زیر بنای توسعه است، افزود: جامعه بدون فرهنگ هرگز موفق نمی شود و تمامی دستگاه های دولتی این شهرستان باید به این مقوله خاص توجه کنند.

وی در پایان به مصوبات جلسه اشاره کرد و گفت: شکل گیری شورای فرهنگی محلات و روستاها و تصویب تقویم مناسبتی شهرستان ری در سال ۹۸ از مصوبات جلسه بوده که باید به آنها توجه وعملی شود.

هشتاد و یکمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ری امروز یکشنبه با حضور حجت الاسلام سید علی شاهچراغی امام جمعه شهرری، هدایت الله جمالی پور فرماندار ویژه شهرستان ری و جمعی از روسای ادارات و دستگاه های دولتی شهرستان ری در سالن اجتماعات شهرداری منطقه ۲۰ برگزار شد.

شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت در جنوب استان تهران واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *