پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

مقاومت ملت ایران با محاصره اقتصادی دشمنان نخواهد شکست

انتشار: شنبه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۳۰:۵۳ |
کد خبر: 49198 |
بازدید: 46 views |
بدون دیدگاه


یاسوج – ابتکارآنلاین: معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گفت: مقاومت و ایستادگی ملت ایران هرگز با تحریم ها و محاصره اقتصادی دشمنان نخواهد شکست.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – سردار محمدرضا فلاح زاده عصر روز شنبه در یادواره ۷۰۰ شهید شهرستان بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: دشمنان این نکته مهم را به خوبی بدانند که ملت ایران با فشارهای اقتصادی زیر بار ذلت نمی رود زیرا پیرو امام حسین (ع) هستند.

وی افزود: هدف نظام سلطه از ایجاد گروهک تروریستی داعش ذبح کردن انسانیت و نابودی دین مبین اسلام و مکتب تشیع بود.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس بیان کرد: رزمندگان جهان اسلام و ایران حماسه آفرینی ماندگاری در کشورهای سوریه و عراق در مقابل داعش از خود نشان دادند.

سردار فلاح زاده عنوان کرد: کسب پیروزی مقابل داعش علاوه بر لطف الهی نتیجه تدبیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب، فرماندهی مدبرانه و مقتدرانه سردا قاسم سلیمانی و رشادت رزمندگان جهان اسلام و ایران بوده است.

وی ابراز داشت: دنیا بداند که ملت ایران وارث مظلومان و مظلومیت های تاریخ است.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گفت: شهدا و رزمندگان ایران اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس برای گرفتن درجه، نام، نشان، مقام، عنوان، ثروت، ریاست، قدرت و لوح تقدیر راهی جبهه نشدند بلکه جان خود را برای دفاع از دین مبین اسلام فدا کردند.

سردار فلاح زاده اظهار داشت: درجه ها و نشانه های پاسداران برای خدمت بیشتر به مردم است و باید فعالیت آنان برای جلب رضای خدا و از روی اخلاص باشد.

وی افزود: ملت ایران در دوران هشت سال دفاع مقدس با وجود کمبودها و مشکلات متعدد در کشور حمایت همه جانبه ای با روش های مختلف از رزمندگان داشتند.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس بیان کرد: فرماندهان و رزمندگان مخلص و دلاور کهگیلویه و بویراحمد در دوران هشت سال دفاع مقدس منشاء خدمات گسترده ای بوده و اثرگذار بودند.

سردار فلاح زاده عنوان کرد: تاریخ کشور مملو از ایثار، فداکاری، رشادت و شهادت طلبی است و ملت ایران و مردم کهگیلویه و بویراحمد نیز رشادت های مثال زدنی از خود نشان دادند.

وی ابراز داشت: کهگیلویه و بویراحمد ظرفیت های قابل توجهی برای پیشرفت دارد و مهمترین شاخص های توسعه استان نیز شامل امنیت، نیروی انسانی توانمند و داشتن منابع خدادادی است.

کهگیلویه و بویراحمد در دوران هشت سال دفاع مقدس یک هزار و ۸۸۰ شهید، ۳۱۷ آزاده و افزون بر ۹ هزار جانباز تقدیم نظام و انقلاب کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *