پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

هیچ ملتی با داشتن فرهنگ ایثار تسلیم دشمن نمی شود

انتشار: جمعه, ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۰۳:۴۲ |
کد خبر: 49184 |
بازدید: 45 views |
بدون دیدگاه


قزوین – ابتکارآنلاین: جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بی تردید هیچ ملتی با برخورداری از فرهنگ ایثار و روحیه شهادت طلبی تسلیم دشمن نخواهد داشت.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – سردار پاسدار حسین سلامی در آیین یادبود شهید سردار حمید محمدرضایی نخستین شهید مدافع حرم استان قزوین در شهر «شال» شهرستان بویین زهرا که پیکر او به تازگی تفحص شد و به میهن اسلامی بازگشت، افزود: ملت مومن و انقلابی ما دارای روحیه ایثار و شهادت طلبی است و با مقاومت خود هیچ گاه مقابل استکبار و زورگویان تسلیم نخواهد شد.

وی از شهدا به عنوان مظهر قدرت و عزت اسلام و ایران یاد کرد و گفت: شهدا را باید معماران اقتدار و سربلندی نظام جمهوری اسلامی بدانیم.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: عزت، آزادی و سربلندی میهن خود را مرهون خون پاک شهدا هستیم و باید برای تداوم این مسیر عزتمندانه راه آن سرافرازان را ادامه دهیم.

سردار سلامی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران حامی مظلومان و مستضعفان بوده و با زورگویان و مستکبران مقابله می کند، تاکید کرد: هویت ما با فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت در راه خدا و ارزش های اسلامی عجین شده و روحیه مقاومت در مقابل استکبار نیز به واسطه همین فرهنگ در رفتار ملت ما پدیده آمده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *