پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

مدیرکل محیط زیست سمنان دستگیر شد

انتشار: جمعه, ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۰۳:۰۵ |
کد خبر: 49182 |
بازدید: 45 views |
بدون دیدگاه


سمنان – ابتکارآنلاین: دادستان عمومی و انقلاب مرکز سمنان گفت: عباسعلی دامنگیر، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان به اتهام‌ های ارتشا و اختلاس دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – حیدر آسیابی شامگاه پنجشنبه به خبرنگاران در سمنان اظهار داشت: پرونده یکی از مدیران کل دستگاه‌ های اجرایی استان سمنان به منظور ارتقای سلامت اداری و مبارزه با مفاسد مالی و به دنبال دریافت گزارش اداره کل اطلاعات، در حال تحقیق و رسیدگی است.

وی بیان کرد: مدیرکل محیط زیست استان سمنان و یکی از معاونان وی، با دریافت گزارش مربوطه و پس از جمع آوری مستندها و ادله لازم به اتهام ارتشا و اختلاس دستگیر شدند.

وی افزود: با صدور قرار بازداشت موقت توسط بازپرس پرونده و پس از تفهیم اتهام‌های انتصابی، پرونده در شعبه اول بازپرسی سمنان برای تکمیل تحقیقات در دست رسیدگی و باز است.

دادستان عمومی و انقلاب سمنان یادآور شد: از رقم اختلاس و ارتشا متهمان برآورد اولیه شده و تحقیقات برای تعیین مقدار نهایی آن ادامه دارد.

به گزارش ایرنا، چندی پیش نیز دو کارمند اداره کل ورزش و جوانان سمنان به اتهام اختلاس بازداشت شدند.

پیشتر نیز سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مهدیشهر و دو نفر از کارکنان اداره کل میراث فرهنگی استان سمنان به علت تخلف های مالی و اداری دستگیر شده بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *