پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

تجهیزات نظامی جدید ارتش فروردین سال آتی رونمایی می شود

انتشار: چهارشنبه, ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۴۰:۳۱ |
کد خبر: 49124 |
بازدید: 50 views |
بدون دیدگاه


مهاباد – ابتکارآنلاین: فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: بخش اعظم دستاوردهای مربوط به تجهیزات نظامی ارتش در حوزه های سیگنالی، مخابراتی و پهبادها فروردین ۱۳۹۸ رونمایی می شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – امیر سرتیپ کیومرث حیدری اظهار داشت: نیروی زمینی ارتش با تولید انواع تجهیزات مورد نیاز خود اعم از تانک برهای فوق سنگین، انواع رادارها، دوربین‌هایی با برد بلند، شیلترهای مخابراتی و دیگر تجهیزات، نهضت خودکفایی را به بالاترین مرحله رسانده است.

وی اضافه کرد: هم اکنون نیز ارتش جمهوری اسلامی در کنار سایر نیروهای مسلح از آمادگی رزمی بسیار بالایی برخوردار هستند و این امر در بازدارندگی دشمن بسیار موثر است.

وی اظهار داشت: در حال حاضر هیچ گونه خطری مرزهای کشور را تهدید نمی کند ولی این امر باعث نمی شود که ما در ارتقای توان رزمی خود کوتاهی کنیم.

سرتیپ حیدری بیان کرد: امروز با تحول عظیمی که در ساختار و سازمان های یگان های نیروی زمینی اتفاق افتاده است، تمامی تیپ ها شامل متحرک هجومی، واکنش سریع، زرهی و مکانیزه از آمادگی کامل در برابر هر شرایطی برخوردار هستند تا هیچگونه خطری مرزهای کشور را تهدید نکند.

وی یادآور شد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی با بصیرت کامل و در سایه تبعیت از رهبر معظم انقلاب برای مقابله با هرگونه تجاوز احتمالی دشمن آماده هستند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش برای بازدید از تیپ ۳۶۴ شهید نصیرزاده به شهرستان مهاباد سفر کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *