پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

همبستگی ملی برای عبور از گردنه جنگ اقتصادی تقویت شود

انتشار: سه شنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۰۰:۴۱:۱۳ |
کد خبر: 49076 |
بازدید: 49 views |
بدون دیدگاه


رشت – ابتکارآنلاین: رئیس دفتر رئیس‌جمهوری گفت: برای عبور از گردنه جنگ اقتصادی؛ لازم است وحدت، انسجام و همبستگی تقویت و از تمامی ظرفیت‌ها برای رفع مشکلات مردم استفاده شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – محمود واعظی سه شنبه شب در دیدار با شماری از فعالان سیاسی گیلان که در آستانه سفر رئیس جمهوری به استان انجام شد؛ اظهار داشت: تلاش دولت دوازدهم رفع ضعف‌های برنامه ها و سیاست های دولت یازدهم و پیشبرد با قوت این برنامه‌ها و سیاست‌هاست و دکتر روحانی با تمام وجود به دنبال آن بوده که همه وعدهای دولت را به طور کامل محقق سازد.

وی افزود: دولت با جنگ تبلیغاتی و روانی گسترده‌ای که اتاق فکرهای آنها در منطقه و بیرون منطقه فعال هستند، مواجه است و دشمنان تبلیغات مسمومی را علیه اقدامات دولت انجام می‌دهند که در این شرایط باید دست به دست هم، تلاش کنیم تا ضمن خنثی کردن جنگ روانی دشمنان، فضای آرام و مطلوبی را برای اجرای برنامه‌های دولت ایجاد کنیم.

واعظی با تأکید بر اینکه هیچ راهی جز فائق آمدن بر مشکلات نداریم، تصریح کرد: باید بکوشیم رضایت مردم را با برطرف کردن مشکلات اقتصادی و معیشتی آنان فراهم سازیم و همه کسانی که با دولت همسو هستند، لازم است برای منافع ملی و ادامه این راه، از خودگذشتگی داشته باشند.

رئیس دفتر رئیس جمهوری بر لزوم شایسته‌سالاری و استفاده از ظرفیت جوانان تأکید و اضافه کرد: دولت به استفاده از ظرفیت جوانان، زنان، اقوام و مذاهب تأکید جدی دارد و باید در این راه با شایسته‌سالاری از ظرفیت‌های این قشر بهره ببریم.

واعظی خاطرنشان ساخت: دشمنان و بدخواهان به دنبال زیر سوال بردن دستاوردهای دولت هستند و در این شرایط همه وظیفه داریم این دستاوردها را برای مردم تبیین کرده و از آنها حمایت کنیم و اطمینان داریم که با همراهی مردم می‌توانیم از مشکلات عبور کنیم.

در این دیدار شماری از فعالان سیاسی استان گیلان، دیدگاه‌ها و پیشنهادات خود را در موضوعات مختلف، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی با رئیس دفتر رئیس جمهوری در میان گذاشتند.

به گزارش ایرنا رئیس جمهوری، جمعی از وزیران و اعضای هیأت دولت روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری میهمان گیلانی ها هستند و نخستین برنامه دکتر روحانی حضور در جمع مردم استان و سخنرانی در ورزشگاه شهر لاهیجان است.

رئیس جمهوری پیش از این نیز در اواخر فروردین ماه سال ۹۴ در پانزدهمین سفر استانی خود و نیز اوایل فروردین ماه سال ۹۶ برای بهره برداری از چندین پروژه مهم عمرانی و صنعتی، به گیلان سفر کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *