پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

۱۵ هزار نسخه نقشه گردشگری در نوروز توزیع خواهد شد

انتشار: سه شنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۰۰:۴۱:۰۳ |
کد خبر: 49071 |
بازدید: 48 views |
بدون دیدگاه


ری – ابتکارآنلاین: دبیر ستاد خدمات سفر با اشاره به اینکه اقدامات لازم برای اطلاع رسانی لازم صورت گرفت است، گفت: ۱۵ هزار نسخه نقشه گردشگری در ایام نوروز ۹۸ توزیع خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – امیر مصیب رحیم زاده در سومین جلسه ستاد خدمات سفر اظهار داشت: اماکن ضروری هم چون بیمارستان­ها، داروخانه­ها، نانوایی­ها، مهمان­پذیرها، حمام­های عمومی و سایر موارد مهم در نقشه­ها لحاظ شده است.

وی با اشاره به اینکه برنامه­های تلویزیون­های شهری در این ایام به اطلاع رسانی نوروز خواهد پرداخت، ادامه داد: ۸ پایگاه اطلاع رسانی با همکاری شهرداری منطقه ۲۰ ایجاد شده است که یک پایگاه در فرودگاه امام خمینی(ره)، یک مرکز در عوارضی تهران قم و ۶ پایگاه هم در میادین مهم خدمات لازم را ارائه می­کنند.

رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان ری با بیان اینکه کروکی محل­های اسکان به خوبی اطلاع­رسانی شده است، خاطرنشان کرد: برای تورهای ری گردی ۲۰ دستگاه اتوبوس با همکاری شهرداری منطقه ۲۰ اختصاص یافته است.

رحیم زاده در پایان با اشاره به اینکه با توجه به شرایط آب و هوایی اسکان ضروری پیش­بینی شده است، یادآور شد: در ایام نوروز برنامه شاهنامه خوانی و نوروز خوانی را در عوارضی تهران قم به صورت ویژه خواهیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *