حمایت جوانان از نظام موجب خشم دشمنان شده است | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

حمایت جوانان از نظام موجب خشم دشمنان شده است

انتشار: چهارشنبه, ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۱۴:۲۲ |
کد خبر: 48470 |
بازدید: 27 views |
بدون دیدگاه


ری – ابتکارآنلاین: فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) گفت: انگیزه و حمایت جوانان ولایتمدار و انقلابی از نظام مقدس جمهوری اسلامی و ایثار شهدای انقلاب موجب خشم و نفرت دشمنان شده است زیرا آنها انتظار چنین وضعیتی را نداشتند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سردار علی فضلی روز چهارشنبه در مراسم یادواره شهدای عملیات والفجر ۸ در سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران با بیان اینکه دشمنان آرمان‌های انقلاب را مورد هدف قرار داده اند افزود: باید با تمام قوا مراقب توطئه های دشمنان باشیم.

وی بیان کرد: در عملیات والفجر ۸ که بیستم بهمن سال ۱۳۶۴ کلید خورد حدود ۶ ماه فعالیت جهادی انجام شد.

فرمانده دانشگاه افسری امام حسین(ع) با بیان اینکه عبور ۲ هزار و ۷۰۰ غواص از اروندرود در این عملیات پیش بینی شده بود، یادآور شد: در این عملیات، غواصان با کمترین هزینه در استفاده از ادوات جنگی پیروز شدند و عملیات را با موفقیت به پایان رساندند.

به گزارش ایرنا فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران نیز در ادامه این یادواره با بیان اینکه جوانان امروز مانند دوران دفاع مقدس پای آرمان های انقلاب ایستاده اند گفت: امروز جوانان نسل سوم و چهارم انقلاب سپاه پاسداران را هدایت می کنند.

سردار حسن حسن‌ زاده افزود: دهه پنجم انقلاب اسلامی دوران شکوفایی و پیشرفت در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی، فناوری، ورزشی و دینی است.

وی با اشاره به اینکه امروز در دوران تثبیت پیروزی انقلاب به سر می‌ بریم یادآور شد: مقاومت، همدلی و همراهی با انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری از مولفه های دوران تثبیت محسوب می شود.

در پایان این یادواره از ۱۰ خانواده شهید عملیات والفجر ۸ تجلیل شد.

به گزارش ایرنا از عملیات والفجر ۸ به عنوان نبرد اول فاو نیز نام برده می‌شود که عملیاتی آبی-خاکی بود و در آن نیروهای سپاه پاسداران و ارتش مشارکت داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *