پاسخ ایران به هر حرکت احمقانه دشمنان محکم خواهد بود | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

پاسخ ایران به هر حرکت احمقانه دشمنان محکم خواهد بود

انتشار: چهارشنبه, ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۱۴:۰۵ |
کد خبر: 48469 |
بازدید: 26 views |
بدون دیدگاه


پیشوا- ابتکارآنلاین: معاون سپاه پاسداران گفت: پاسخ ایران به هر حرکت احمقانه دشمنان محکم خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سردار علی فدوی شامگاه چهارشنبه در یادواره سرداران، امیران و شهدای شهرستان پیشوا که در امامزاده جعفر(ع) این شهرستان برگزار شد ، اظهارکرد: انقلاب اسلامی ایران طی ۴۰ سال گذشته علی رغم تمام دشمنی‌ها به راه خود ادامه داده و توانسته پیشرفت های زیادی در بخش های مختلف داشته باشد.

 

وی گفت: انقلاب اسلامی برای رسیدن به موفقیت باید به تکلیف خود عمل کند.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: توطئه دشمنان انقلاب اسلامی ایران طی سال های گذشته به جایی نرسیده و حالا آنها به صورت علنی اعتراف می کنند ایران کشور قدرتمندی بوده و در اوج قدرت خود قرار دارد.

 

فدوی گفت: شهدا تا آخرین قطره خونشان در راه انقلاب خمینی و علوی گام برداشتند و جان خود را فدای قرآن،اسلام و انقلاب اسلامی کردند.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران تصریح کرد: در زمان حال یکی از نعمت هایی که باید به آن اهمیت بدهیم، وجود خانواده های معظم شهدا هستند ، اگر پدران ومادران شهدایی که فرزندانشان را در راه این انقلاب فدا کرده اند را ناراحت کنیم مطمئن باشیم که شهدا و خداوندمتعال را از خود ناراحت کردیم ، چون شهدا در نزد خداوند جایگاه رفیع و عالی دارند.

 

فدوی تصریح کرد: ۲۲ بهمن در چهل سالگی انقلاب ، را در صورتی جشن گرفتیم که نقش شهدا در این انقلاب خیلی برجسته بوده که با هیچ کدام از نقش های دیگر جامعه در این انقلاب نمی توان مقایسه کرد، و این شهدا وعده داده اند که این انقلاب به انقلاب مهدوی می رسد و وعده شهدا و وعده خدا حق است.

 

وی تصریح کرد: دشمنان این انقلاب می دانند، اگر کار احمقانه ای را از خود انجام بدهند کمتر از آن چیزی که فکر می کنند پاسخ محکمی خواهند گرفت ، جمهوری اسلامی ایران در این چهل سال به بیگانگان اجازه نداده است که در امور این کشور دخالت کند.

 

فدوی گفت: چهل سال همه دشمنان عالم که وابسته به شیطان بزرگ آمریکا بوده و هستند ، در حال تلاش هستند که جمهوری اسلامی ایران را نابود کنند اما نمی دانند این حکومت یک حکومت الهی است و تنها پیروزی ما در مقابل آنها فقط توکل و توسل به خداوند متعالی است وگرنه ما گاهی اوقات در بحث اقتصادی،نظامی و… ضعیف تر بودیم اما همچنان پیروز میدان هستیم.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران تصریح کرد: اگر دشمنان با اتحاد فراوان هم به دشمنی جمهوری اسلامی ایران بیایند، بازهم شکست خواهد خورد ، ملت ایران با توکل و اعتماد به خداوند متعال از هیچ کسی ترسی ندارد و انقلاب اسلامی به صورت قاطع با توکل به خداوند متعال پیروز میدان بوده و این راه را ادامه خواهد داد.

 

وی خاطر نشان کرد: عده ای در کشور حرف دشمن را تکرار نکنند ، این انقلاب گردن همه ما حق دارد ، گاهی اوقات کاری انجام ندهیم که دشمن از کار ما خوشحال شود.

 

فدوی در بخش پایانی بیان کرد: دیار۱۵ خرداد در سال۱۳۴۲ همچون خورشیدی در این انقلاب درخشید و شهدای فراوانی را تقدیم کرده است و گردن همه ما حق ویژه ای دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *