تجهیز ایستگاه آتش‌نشانی شهرک صنعتی قرچک | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

تجهیز ایستگاه آتش‌نشانی شهرک صنعتی قرچک

انتشار: چهارشنبه, ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۱۲:۲۹ |
کد خبر: 48465 |
بازدید: 22 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران از تجهیز شهرک صنعتی قرچک به خودروی آتش‌نشانی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: تجهیز ایستگاه آتش‌نشانی در شهرک صنعتی قرچک با اعتباری بالغ بر یک و نیم میلیارد تومان انجام شد.

صابر پرنیان ادامه داد: این میزان اعتبار برای خرید ماشین آتش نشانی، حصارکشی و محوطه سازی ساختمان آتشنشانی در شهرک صنعتی قرچک هزینه شده است.

وی تصریح کرد: تکمیل ایستگاه آتش‌نشانی و تجهیز آن به خودروی مخصوص یکی از اقدامات انجام شده در شهرک صنعتی قرچک بمنظور برقراری امنیت و حفاظت از دارایی سرمایه‌گذاران است.

پرنیان تاکید کرد: برقراری ایمنی و امنیت در شهرک‌ها و نواحی صنعتی محدود به استقرار خودروها و ایستگاه‌های آتش‌نشانی نیست بلکه این تجهیزات به نوعی درمان است که در مواقع حادثه و بحران برای مقابله با حادثه استفاده می‌شود.

به گفته وی، هر واحد صنعتی که در شهرک صنعتی تاسیس می‌شود باید مجوز کار بگیرد و ساختار آن واحد از نظر ایمنی به تایید سازمان آتش نشانی برسد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران در پایان یادآوری کرد: راه‌اندازی و تجهیز ایستگاه‌های آتش نشانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، نقش موثری در پیشگیری از حوادث و مهار به موقع آتش‌سوزی‌ها دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *