مردم در چله انقلاب انسجام ملی را به رخ جهانیان کشیدند | ابتکار آنلاین
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

مردم در چله انقلاب انسجام ملی را به رخ جهانیان کشیدند

انتشار: سه شنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۲۲:۲۳ |
کد خبر: 48459 |
بازدید: 24 views |
بدون دیدگاه


ساری – ابتکارآنلاین: عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ما در چله انقلاب با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن اقتدار و انسجام ملی را به رخ جهانیان کشیدند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – علی اصغر یوسف نژاد افزود: مردم ما بار دیگر با حضور حماسی در سالروز استقلال جمهوری اسلامی ایران نشان دادند که با وجود برخی مشکلات و ناملایمات اقتصادی تحت تاثیر تبلیغات دشمنان قرار نمی گیرند.

وی گفت: دشمنان ما با رصد مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ایران در ماههای اخیر به دنبال القاء ناکارآمدی انقلاب اسلامی و سرد کردن حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بودند ولی مردم ایران بار دیگر بدون تاثیر پذیری تبلیغات دشمنان برای حفظ نظام و انقلاب وارد میدان شدند و این بار مسوولان کشور را سنگین کرد.

**رسیدگی به مشکلات اقتصادی اولویت اول

نماینده مردم شهرستان های ساری و میاندرود در مجلس اظهار داشت: ملت کار خود را با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن در چله انقلاب تمام کرد و از این پس نوبت مسئولان کشور اعم از اجرایی، مقننه و قضایی است که با اتحاد و انسجام ملی به مشکلات مردم رسیدگی کنند.

وی افزود: اگرچه مسئولان نیز در حد توان تلاش می کنند تا بار مشکلات اقتصادی و معیشتی بر دوش مردم را کاهش دهند، ولی مادامی که این مشکلات وجود دارد باید تلاش ها ادامه یابد.

یوسف نژاد گفت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی در خروج از برجام و تحریم یک جانبه به دنبال ایجاد نارضایتی در بین مردم هستند و ما مسئولان کشوری باید تمام وقت خود را برای گره گشایی از کار مردم قرار دهیم و از برخی مسایل حاشیه ای سیاسی و جناحی که باعث اتلاف زمان برای رسیدگی به مشکلات مردم می شود، پرهیز کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *