شهدا کانون اتحاد ملت ایران هستند | ابتکار آنلاین
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

شهدا کانون اتحاد ملت ایران هستند

انتشار: سه شنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۱۹:۱۵ |
کد خبر: 48437 |
بازدید: 27 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان پیشوا با تأکید بر ضرورت الگوبرداری از سیره شهدا، گفت: شهدا کانون اتحاد ملت ایران هستند و باید ادامه دهنده راه این عزیزان باشیم.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حسین عباسی در یادواره هفتاد و پنج شهید بخش جلیل آباد ضمن تقدیر از دست اندرکاران و بانیان این یادواره، اظهار داشت: برگزاری یادواره برای شهدا به منظور زنده نگه داشتن یاد این عزیزان اقدام کوچکی است برای ایفای وظیفه سنگینی که در قبال حافظان و مدافعان گلگون کفن انقلاب اسلامی داریم.

 

وی با بیان اینکه مردم ایران سعادت پیروی از مکتب تشیع را دارند، افزود: شیعیان شهادت را غایت و سعادت بشر می دانند و امیدوارم خداوند متعال پایان حیات ما را شهادت در راه خود قرار دهد.

 

فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به اینکه شهادت در مکتب اهل بیت و تشیع، فوز و رستگاری عظیمی است، تصریح کرد: شهدای ما توفیق پیدا کردند تا در مکتب انقلاب و امام به این سعادت نائل شوند.

 

وی با تأکید بر ضرورت الگوبرداری از سیره شهدا، گفت: آنچه شهدا را متمایز می کند، ایمان و نوع رفتار و سلوک آنهاست و همین باعث شد تا خداوند شیرینی شهادت را به آنها چشانده و این رستگاری بزرگ را نصیبشان کند.

 

عباسی با اشاره به اینکه در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی هستیم، بیان کرد: امیدوارم به برکت خون شهدا، انقلاب اسلامی ایران همچنان تداوم داشته باشد و سال ها و قرن های متمادی، مردم کشورمان سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به جشن و سرور و شادی بنشینند.

 

فرماندار شهرستان پیشوا به تأکیدات رهبر معظم انقلاب در خصوص ضرورت وظیفه شناسی در میان آحاد جامعه و مسئولان اشاره کرد و گفت: هر فردی در هر موقعیت و جایگاهی که قرار دارد، باید وظیفه شناس بوده و به تکالیف خود عمل کند.

 

وی با بیان اینکه امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست و این رسالت همه ماست، افزود: امام، شهدا، انقلاب و رهبری محور و کانون اتحاد ملت ایران هستند و باید ادامه دهنده راه این عزیزان باشیم.

 

عباسی با اشاره به اینکه باید قدردان انقلاب و شهدا باشیم، گفت: این قدردانی باید عملی باشد که یکی از نمودهای آن حضور گسترده در راهپیمایی است تا وظیفه خود را ادا کرده و قرابت خود را با انقلاب نشان دهیم و با حضور پررنگ در جشن انقلاب، سیلی محکمی به دشمنان بزنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *