ساختمان جدید کلینیک تأمین اجتماعی در قرچک ساخته می شود | ابتکار آنلاین
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

ساختمان جدید کلینیک تأمین اجتماعی در قرچک ساخته می شود

انتشار: سه شنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۱۹:۰۰ |
کد خبر: 48436 |
بازدید: 27 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: سرپرست فرمانداری قرچک از ساخت ساختمان جدید کلینیک تأمین اجتماعی خبر داد و گفت: زمین این پروژه از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر درنظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – بهمن خطیبی در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به اینکه کلینیک تأمین اجتماعی قرچک ساختمان قدیمی دارد، برای ساخت ساختمان جدید زمینی از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک اختصاص داده شده که در مرحله واگذاری به اداره کل درمان تأمین اجتماعی است و بخش عمده ای از اعتبارات سازمان تأمین اجتماعی در آن هزینه می شود و افراد تحت پوشش می توانند به نحو بهتری از خدمات استفاده کنند.

وی با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: نزدیک به ۶۸ پروژه که ۳۷ پروژه شهری و ۳۱ پروژه روستایی است در سال ۹۷ افتتاح و بهره بره برداری رسید و در ایام دهه فجر نیز نزدیک به ۵۰ میلیارد تومان پروژه افتتاح شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک افزود: چند پروژه نیز در صورت سفر ریاست جمهوری به منطقه افتتاح خواهد شد که اشتغال‌زایی بالایی دارند.

وی ادامه داد: پروژه های شهرستان در سال ۹۷ در حوزه برق، شهرداری، کشاورزی، راه و شهرسازی، ورزش، آموزش و پرورش، صنعت و معدن، گاز، آب و فاضلاب بود که از محل اعتبارات ملی، استانی، تملک دارایی سرمایه‌ای و ارزش افزوده به بهره برداری رسیدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *