امور مربوطه به مناقصات ساخت دو تقاطع غیرهمسطح در قرچک انجام شده است | ابتکار آنلاین
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

امور مربوطه به مناقصات ساخت دو تقاطع غیرهمسطح در قرچک انجام شده است

انتشار: سه شنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۱۷:۵۴ |
کد خبر: 48433 |
بازدید: 26 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: سرپرست فرمانداری قرچک از انجام مناقصات ساخت دو تقاطع غیرهمسطح در قرچک توسط شرکت راه آهن انجام شده است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – بهمن خطیبی در حاشیه مراسم بزرگداشت دهه فجر گفت: دولت تدبیر و امید توانسته مشکلات اعتباری شهر و روستا را در این شرایط سخت اقتصادی مرتفع کند.

وی به پروژه های مهم منطقه اشاره کرد و گفت: چند پروژه از مطالبات اصلی مردم است از جمله پروژه کمربندی شمالی و تکمیل کمربندی جنوبی  که به طور جدی در حال پیگیری و در دستور کار استانداری تهران و شهرداری و شورای شهر قرچک است.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک افزود: برای ساخت دو تقاطع غیرهمسطح در نقطه تلاقی راه آهن با کمربندی جنوبی نیز کارهای مربوط به مناقصه توسط شرکت راه آهن جمهوری اسلامی انجام شده و همچنین ایستگاه راه آهن در حال ساخت است.

سرپرست فرمانداری قرچک گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در قالب سند توسعه، چشم انداز ۲۰ ساله و برنامه ششم توسعه، برنامه خوبی برای قرچک دارد و مردم امیدوار باشند که شهرستان مورد توجه استان است.

این مسئول افزود: تحریم های ظالمانه، مشکلات اقتصادی، دشمنان خارجی، مشکلات داخلی و نقدهای غیرمنصفانه وجود دارد اما دولت با اقتدار در جهت حل مشکلات مردم تلاش می کند.

وی با بیان اینکه دولت منتخب مردم و متعلق به انقلاب و نظام است، بیان کرد: همه قوای نظام باید متحد در مقابل مشکلات داخلی و دشمن خارجی بایستند تا بتوانیم به راحتی از مشکلات عبور کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *